Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Ostatnio przeglądanePremier Biospring - materac wysokoelastyczny

New product

Wysokoelastyczny materac Premier Biospring marki Materasso w rozpinanym pokrowcu SILVER. Pikowany z włóknem klimatyzującym i nietkanym materiałem. Materac jest odpowiedni dla stelaża elastycznego.

Więcej szczegółów

1 290,00zł brutto

Więcej informacji

Wysokoelastyczny materac Premier Biospring marki Materasso w rozpinanym pokrowcu SILVER. Pikowany z włóknem klimatyzującym i nietkanym materiałem.

Materac ten jest innowacyjnym produktem. W skład jego wchodzi  nowoczesna, sprężysta  piana, która imituje i działają podobnie jak sprężyna. Od góry i dołu posiada płytę lateksową, która ma za zadanie uzyskać jeszcze wyższy komfort. Materac posiada elegancki design i solidną wewnętrzną konstrukcję. Polecany dla zwolenników twardszych materacy.

Materac jest odpowiedni dla stelaża elastycznego. Sztywny podkład zmniejsza okres użytkowania materaca.

Dane techniczne:
zdejmowany pokrowiec SILVER, pikowany z włóknem klimatyzującym – gramatura 300 g/m2;
obustronnie przewiewna lateksowa płyta;
naturalne SEACELL włókno;
formowana pianka BIOSPRING o gęstości 35 kg/m3;
zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny

Materac w pokrowcu ze specjalnym opracowaniem Silver Protect, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec materaca jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość niebezpiecznych mikroorganizmów i bakterii o 90 %. Dlatego też jest zalecany dla alergików. Działanie warstwy antymikrobialnej zostało otestowane i sprawdzone. Oprócz profilaktyki powstawania pleśni posiada również właściwość ograniczania wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Można prać w temperaturze 60 °C.


Materac Premier biospring:
wysokość: 21 cm,
twardość: 4/5,
obciążenie: do 120 kg,

Materac dostępny w pokrowcach (za dopłatą):

Eucalyss - to materiał materacowy ze 100 % naturalnym wyciągiem z eukaliptusa citriodora, posiada znakomite właściwości odstraszania dokuczliwych owadów, przede wszystkim komarów. Testy, którym był poddawany w renomowanym laboratorium anglet we Francji jednoznacznie wykazały jego efektywność. Materac w takim pokrowcu wytworzy w państwa sypialni „STREFĘ BEZ LATANIA“. Dla uzyskania jeszcze większego komfortu matriał jest przeszywany warstwą leniwej pianki. Jest dostarczany w dwóch wykonaniach – podstawowym bez suwaka i z suwakiem zdejmowanym oraz z materiałem 3D.

Soya - Nowa tkanina pokrowcowa przyjazna dla środowiska. Jest uzyskiwana z wytłoczonych ziaren soi, które są produktem ubocznym pozostałym po produkcji oleju sojowego. Jest trwałym, bardzo odpornym i miękkim włóknem, bardzo odpornym i jedwabiście miękkim o właściwościach przypominających kaszmir. Soja posiada antybakteryjne, pochłania do 99,8 % promieniowania UV i redukuje niepożądany elektromagnetyczny smog produkowany przez sprzęt gospodarstwa domowego. Można prać w 60 °C. Pokrowiec soya jest produkowany jedynie w rozmiarach 200 x 90, 200 x 80 cm. U innch rozmiarów jest stosowany pokrowiec LYOCELL.

Aloe Vera - zawiera przeważnie enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które bardzo pozytywnie wpływają na skórę i wzmacniają relaksacyjne działanie snu. Temperatura prania do 60 °C. Można zamówić do wszystkich typów materaców.

RÉVA
- tkanina o atrakcyjej strukturze spełniająca wszystkie wymagania stawiane pokryciom higienicznym i antyalergicznym z możliwością prania w 60 °C. Tkanina jest antyalergiczna, przyjemna w dotyku stanowi też barierę która nie pozwala na wytworzenie się roztoczom i bakteriom. Poprawia odprowadzanie wilgoci ciała, dzięki czemu poprawia higienę materaca.

Carbon - elastyczny materiał o wysokiej podatności, znakomicie uwypukla właściwość materaca. Dlatego jest stosowany do materaców z pianką wysokoelastyczną. W strukturze materiału zastosowano włókno karbonowe zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym. Jest antykurzowy, chroni przed działaniem stref geopatogennych, neutralizuje smog elektromagnetyczny. Włókno karbonowe posiada właściwości niespieralne i jest odporne na działanie mechaniczne. W boku pokrowca jest wszyty materiał 3D, który służy do maksymalnego odprowadzania wilgoci z jądra materaca. Można prać w temperaturze 60 °C.

Bamboo - to tkanina materacowa wykonana z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliesteru. Ten nowo powstały materiał jest przyjazny dla środowiska i posiada znakomite właściwości nadające się do zastosowania w materacach. Jest jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku. BAMBOO w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy i nie gniecie się. Można prać w temperaturze 60 °C.

Lyocell - materiał, którego właściwości są preferowane do proukcji materacy. Włókno wysokiej jakości dzięki któremu materiał jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt i sprawia wrażenie luksusowego. LYOCELL jest 100 % produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu gwarantuje wysoką higienę materaca. Materiał jest antybakteryjny naturalnie. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z 3D materiałem i lyocellem, dla poprawienia klimatyzacji jego jądra. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze 60 °C.

 

Materac dostępny jest w rozmiarach: 70-90x200, 100x200, 110x200, 120x200, 130x200, 140x200, 150x200, 160x200, 170x200, 180x200, 190x200, 200x200.

---

GWARANCJA - 6 lat

FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY, PROSTO OD PRODUCENTA

 

Producent: Materasso

DOSTAWA GRATIS!

Terminy realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji:
Produkty M&K Foam (Koło): 2-4 dni roboczych
Produkty Janpol: 8-12 dni roboczych
Produkty Hilding: 6-12 dni roboczych
Produkty Materasso: 6-10 dni roboczych
Produkty Sembella: 8-12 dni roboczych
Produkty Vitmat: 1-5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Premier Biospring - materac wysokoelastyczny

Premier Biospring - materac wysokoelastyczny

Wysokoelastyczny materac Premier Biospring marki Materasso w rozpinanym pokrowcu SILVER. Pikowany z włóknem klimatyzującym i nietkanym materiałem. Materac jest odpowiedni dla stelaża elastycznego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: