Materace sprężynowe bonelowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Materace bonellowe - czy warto je kupować

Materac bonellowy to rodzaj materaca sprężynowego, który oferuje wsparcie i przewiewność. Posiadają one rdzeń wewnętrzny składający się z indywidualnie zawiniętych sprężyn bonelowych, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić idealną równowagę między komfortem a wsparciem. Sprężyny bonellowe to dość stary rodzaj sprężyn, stosowany głównie w najtańszych, budżetowych materacach oraz w siedziskach wersalek i foteli. Zostały one zaprojektowane tak, aby harmonizować z naturalnymi ruchami ciała, zapewniając ukierunkowane wsparcie dla bioder i ramion, jednocześnie łagodząc punkty nacisku na całe ciało. Dzięki dobrej jakości konstrukcji i trwałej budowie, materace bonelowe z pewnością zapewnią odpowiedni komfort przez całą noc. 

Jakie są wady i zalety materacy bonelowych?

Materac bonelowy, dzięki znacznie mniejszej liczbie sprężyn, jest materacem dość tanim (w porównaniu do materacy kieszonkowych, gdzie typ i liczba sprężyn jest ponad 2x większa). Materace bonellowe doskonale sprawdzą się w pensjonatach czy hotelach pracowniczych. 

Materace bonelowe są tanie ale posiadają również wady. Dzięki małej liczbie sprężyn dość łatwo przenoszą drgania, wiec zmiana pozycji jest odczuwalna przez partnera. Dodatkowo, z czasem może być słyszalne skrzypienie.

Naszych klientów zachęcamy do zwiększenia budżetu i zakupu materaca sprężynowego kieszonkowego, który jest znacznie bardziej komfortowy i bardziej trwały od materacy bonelowych.