Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Marki Jest 16 marek

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • Curem

  Curem - ekskluzywna marka materacy i stelaży firmy Hilding.

 • Dimaflex

  Ekskluzywne materace i stelaże hiszpańskiej firmy Dimaflex.

 • Economy Line

  Materace Economy Line

 • Fey & Co

  Markowe materace niemieckiej firmy Fey&Co.

 • Frankhauer

  Frankhauer to polski producent materacy lateksowych , piankowych i kieszeniowych  .

 • Hevea

  Hevea - materace lateksowe, dziecięce i poduszki

 • Hilding

  Materace HildingHILDING - europejski producent materacy i stelaży słynący z produkcji produktów najwyższej jakości. Materace Hilding to gwarancja najwyższej europejskiej jakości, komfortu oraz zdrowego snu. Wiele materacy Hilding objętych jest 10-letnią gwarancją. Z linii polskiego zakładu produkcyjnego firmy Hilding, schodzi ok. 2 mln materacy rocznie - w większości na rynki zachodnie. Hilding, od wielu lat produkuje również materace dla wielu międzynarodowych sieci sklepów meblowych i wyposażenia wnętrz, takich jak IKEA czy JYSK.

 • Janpol

  Materace JANPOLJANPOL - polski producent materacy i stelaży. Materace Janpol to zdobywca wielu wyróżnień i nagród. Produkty Janpol słyną z doskonałego wykonania. Materace Janpol doskonale dopasowują się do kształtu ciała, przez co zapewniają zdrowy i komfortowy sen.

 • Materasso

  MaterassoMaterasso to znany słowacki producent materacy, łóżek i stelaży najwyższej jakości, produkujący rocznie ok, 100 tys materacy. Materace Materasso są przykładem, że połączenie natury (olejki roślin) z najnowocześniejszymi technologiami i materiałami jest możliwe w produkcji materacy.  To co wyróżnia materace Materasso na tle innych producentów, to zastosowanie naturalnych składników, dostosowanie każdego materaca do indywidualnych wymagań klienta oraz klasyfikacja większości materacy jako "wyrób medyczny" (materace rehabilitacyjne).

 • Metzeler

  Metzeler - materace i stelaże

 • MK Foam - Koło

  Materace KOŁO - logoMK Foam (Koło) - to producent komfortowych i wysokiej jakości materacy, poduszek, łóżek i stelaży. Obecnie, to największy producent materacy w Polsce. Oferta firmy to głównie materace piankowe (termoelastyczne, wysokoelastyczne), lateksowe, sprężynowe (bonelowe i kieszeniowe) oraz stelaże (bez regulacji, z regulacją manualną oraz regulacją elektryczną). Siedziba MK Foam znajduje się w miejscowości Koło w woj. wielkopolskim, i w Polsce bardziej znana jest pod potoczną nazwą, tj. "Materace Koło" lub "Materace z Koła".

 • Relaks

  Materace RelaksRelaks - to czołowy polski producent materacy i stelaży. Oferta firmy Relaks to wysokiej jakości materace sprężynowe (kieszeniowe), wysoko- i termo-elastyczne oraz lateksowe. Ofertę firmy uzupełniają stelaże (regulowane i bez regulacji), poduszki oraz łóżka. Firma Relaks jest częścią europejskiej grupy Fey & Co.

 • Schlaraffia

  SchlaraffiaSchlaraffia - to ekskluzywna marka materacy i stelaży należaca do europejskiej grupy Racticel. Surowce wykorzystywane do produkcji materacy kontrolowane są przez niemieckie i belgijskie laboriatoria. Wysoka jakość materacy Schlaraffia to również zasługa zastosowanych pianek (Bultex, Sensipur) - opatentowanych przez firmę Recticel. Schlaraffia jest producentem wysokiej jakości materacy również dla innych salonów meblowych, takich jak Kler i Vinotti. Oferta firmy to głównie materace piankowe oraz sprężynowe (kieszonkowe).

 • Sembella

  Materace Sembella - logoSembella to popularna marka materacy i stelaży należąca do europejskiego koncernu RECTICEL. Sembella, od ponad 20 lat produkuje w Polsce komfortowe i innowacyjne materace, czyniąc go jednym z najbardziej popularnych producentów materacy. Recticel posiada ponad 100 zakładów produkcyjnych rozlokowanych w 20 krajach europejskich. Recticel również jest właścicielem krajowych marek takich jak: Beka, Epeda, Lattoflex, Literie Bultex, Schlaraffia, Sembella, Superba, Swissflex czy Ubica i jest jednym z wiodących producentów materacy i stelaży w Europie. W Polsce, swoje materace produkuje pod marką Sembella oraz Schlaraffia.

 • Tecomat

  Tecomat to producent materacy lateksowych dla dzieci (Babymat) i dorosłych.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów