Marki

 • BRN

  BRN

 • FDM

  FDM

 • Frankhauer
 • Hilding
 • Hilding Family
 • Janpol

  Janpol

  Materace JANPOL

  Janpol Materace - logoJANPOL to polska firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości materacy, stelaży, łóżek, poduszek oraz pozostałych akcesoriów i dodatków do materacy. Firma Janpol to producent materacy dla wymagających użytkowników, którzy szczególnie cenią sobie nie tylko komfort i wygodę użytkowania, ale również wysoką jakość w przystępnej cenie. Ten polski producent materacy posiada w ofercie materace sprężynowe, piankowe, lateksowe oraz kokosowe. Część materacy JANPOL posiada status produktu medycznego (rehabilitacyjne, z niższą stawką VAT 8%).

 • Magniflex

  Magniflex

  Włoskie, luksusowe materace termo-elastyczne marki MAGNIFLEX. Materace Magniflex to synonim najwyższego komfortu, najwyższej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań, realnie wpływających na komfort zdrowego snu. Ten znany włoski producent materacy termo-elastycznych (oficjalna nazwa firmy: Alessanderx, założona przez Pana Giuliano Magni), od ponad 60 lat produkuje ekskluzywne materace, eksportując je do ponad 100 krajów na całym świecie. Materace Magniflex produkowane są w Prato, początkowo w małym warsztacie, a obecnie w nowoczesnym zakładzie o powierzchni ponad 30 tys. m.kw. i produkujących ponad 10 tys. materacy dziennie.

  Wszystkie materace Magniflex posiadają status produktów medycznych, czyli są to materace pro-zdrowotne (rehabilitacyjne).

 • Materasso

  Materasso

  Materace Materasso

  Logo MaterassoMaterace Materasso to doskonały wybór dla każdego, kto szuka najlepszego komfortu i jakości w atrakcyjnej cenie. Szeroki wybór materaców, stelaży i poduszek marki Materasso zapewni ci najwyższy komfort zdrowego snu. Część materacy Materasso posiada status produktu medycznego (są to materace rehabilitacyjne) oraz o właściwościach ortopedycznych - dzięki temu masz pewność, że będziesz się dobrze wysypiać każdej nocy. W ofercie firmy Materasso znajdują się materace piankowe (termo-elastyczne, np. popularny Viscogreen Lux oraz Aqua Sleep) oraz sprężynowe o różnej twardości (H2 o średniej twardości), H3 (twarde) oraz H4 (bardzo twarde).

 • Materasso Exclusive
 • Metzeler
 • MK Foam - Koło

  MK Foam - Koło

  Materace Koło MK Foam

  Logo MK Foam KołoM&K Foam to firma ciesząca się dużą popularnością wśród Klientów. Producent ten posiada w swojej ofercie wysokiej jakości materace, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace Koło (oficjalna nazwa producenta to M&K Foam)  charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Wśród dostępnych produktów można znaleźć materace sprężynowe (kieszeniowe), lateksowe, piankowe czy modele przeznaczone dla dzieci. W bogatej ofercie producenta każdy znajdzie coś dla siebie. MK Foam to największy w Polsce producent materacy, który nieprzerwanie od 1992 roku dostarcza najwyższej jakości produkty na polski i europejski rynek.

 • Mollyflex

  Mollyflex

  Materace Mollyflex

  Mollyflex - logoMollyflex to synonim luksusu oraz najwyższego komfortu snu. Mollyflex to włoski producent wysokiej jakości materacy, stelaży oraz poduszek. Ten znany na całym świecie producent posiada w ofercie innowacyjne materace piankowe (visco, termo-elastyczne) oraz zawierające specjalne mikrokapsułki żelowe o właściwościach chłodzących.

 • Optimum
 • Relaks
 • Sembella

  Sembella

  Materace Sembella

  logo SEMBELLASembella to producent materacy i innych akcesoriów, będący na rynku nieprzerwanie od 20 lat. Produkty tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością oraz zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań w trosce o zdrowy sen. Sembella to jeden z najpopularniejszych producentów, który swoje wyroby kieruje nie tylko na nasz rodzimy rynek, ale również rynki europejskie. Sembella to uznana i ceniona marka należąca do koncernu Aquinos, która jest jednym z wiodących w Europie producentów materacy i stelaży regulowanych mechanicznie jak i elektrycznie. Sembella to producent materacy kieszeniowych, lateksowych, piankowych oraz hybrydowych. Jednym z najpopularniejszych materacy Sembella jest model sprężynowy Amber Dream oraz lateksowy Hetman Aqua.

 • Serta

  Serta

  Materace SERTA to największy producent materacy w USA oraz jeden z wiodących i najbardziej znanych producentów na świecie. Materace Serta (początkowo znana pod marką Perfect Sleeper) produkowane są od ponad 90 lat i od samego początku są synonimem najwyższej jakości, trwałości oraz komfortu. Oferta firmy to przede wszystkim innowacyjne materace sprężynowe (np. z systemem chłodzenia), dużo bardziej odporne na odkształcenia niż standardowe materace piankowe.

  O najwyższej jakości i najwyższym komforcie materacy marki SERTA świadczy fakt, iż można je spotkać w najbardziej znanych i ekskluzywnych sieciach hotelowych, takich jak: Hilton, Marriott, Radison, Sheraton, Holiday Inn, The Ritz-Carlton,  Caesars Palace, Waldorf Astoria, MGM Grand czy Bellagio.

 • Tecomat