Materace sprężynowe kieszeniowe

Jest 96 produktów.

Pokazano 1-12 z 96 pozycji

Czym są materace sprężynowe kieszeniowe

Materace sprężynowe są popularnym wyborem dla osób, które preferują tradycyjne odczucia sprężystości na materacu. Materace sprężynowe zapewniają dobre podparcie i ułożenie kręgosłupa. Dostępne są w różnych wariantach ilości zwojów, ich twardości i grubości, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych preferencji użytkownika. Materace sprężynowe kieszonkowe zawierają pojedyncze zwoje, które dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając mu ulgę i wsparcie. Kieszenie pomagają ograniczyć przenoszenie ruchu, co czyni je idealnymi dla par dzielących to samo łóżko.
 
Wkład materacy kieszonkowych (kieszeniowych) zbudowany jest ze specjalnych, niezależnych sprężyn zamkniętych w osobnych materiałowych kieszonkach, dzięki którym elastyczność punktowa jest bardzo wysoka, co pozytywnie wpływa na komfort podczas snu. Materace sprężynowe typu pocket (kieszonkowe) zawierają ok. 260-300 sprężyn na m2. Materac sprężynowy może mieć różne kategorie twardości. Są materace twrade, gdzie stosuje się sprężyny H3 lub średnio-twarde (H2).
 
Inna kategorią materacy sprężynowych, są materace hybrydowe. Materac hybrydowy to połączenie materaca sprężynowego oraz piankowego - wkład ze sprężyn kieszeniowych stanowi bazę materaca, a z jednej strony obłożony jest grubymi warstwami pianki, dzięki temu znacznie podniesiony jest komfort użytkowania materaca.
 

Czy materace sprężynowe Multipocket są lepsze od kieszeniowych?

 
Materace sprężynowe Multipocket są podobne do sprężyn kieszeniowych, ale posiadają prawie 2x więcej sprężyn, które zapewniają lepszą izolację ruchów od partnera, lepszy przepływ powietrza wewnątrz wkładu, dzięki temu sen jest głębszy i spokojniejszy. Oferują również wyższy komfort dzięki dodatkowej amortyzacji zapewnianej przez większą liczbę sprężyn i ich mniejszą średnicę.
 
W materacach sprężynowych typu multipocket jest ok. 500 sprężyn na m2. W naszej ofercie posiadamy również ekskluzywne materace sprężynowe zawierające aż 1000 sprężyn na 1 m2.

Materace sprężynowe mogą być świetną opcją dla tych, którzy szukają tradycyjny rozwiązań a jednocześnie czerpią korzyści z nowoczesnych technologii, takich jak sprężyny kieszeniowe multi pocket. Mając do wyboru tak wiele opcji, na pewno znajdziesz idealną równowagę pomiędzy komfortem i wsparciem w przystępnej cenie, wybierając materac kieszeniowy!