Bezpieczne płatności

Płatności realizowane są przy wykorzystaniu systemu płatniczego Tpay. Transakcje obsługiwane przez "Tpay" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Po wybraniu płatności kartą kredytową zostaniesz przeniesiony na stronę firmy Tpay.com, która obsługuje nasz sklep i na jej stronie podajesz swoje dane. Jest to proces analogiczny do wykonania przelewu z banku internetowego.

Tpay to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

Metody płatności

Do dyspozycji wpłacających przekazujemy: kartę płatniczą VISA, MasterCard. Szybkie przelewy BLIK oraz z banków: z mBanku mTransfer, Santander, szybki przelew z MultiBanku MultiTransfer, szybki przelew z Inteligo Intelipay, szybki przelew z BZWBK Przelew24, szybki przelew z iPKO Płacę z iPKO, szybki przelew z Nordea Płać z Nordea, szybki przelew z Pekao Pekao24,Przelew szybki przelew z LUKAS Banku LUKAS e-przelew, szybki przelew z BPH Przelew z BPH, szybki przelew z ING (Bank Śląski) Przelew z ING, szybki przelew z Citibanku Przelew z Citibanku, szybki przelew z Polbanku Przelew z Polbanku, szybki przelew z Kredyt Banku Przelew z Kredyt Banku, szybki przelew z BGŻ Przelew z BGŻ, szybki przelew z Millennium Przelew z Millennium, szybki przelew z Deutsche Banku Przelew z Deutsche Banku, szybki przelew z Raiffeisen Przelew z Raiffeisen, przelew bankowy.

Tpay, razem z firma Elavon obsługuje płatności kartami, a z bankiem PEKAO S.A. obsługuje płatności ratalne.