Promocje

Informacje

Płacę przez PayU

Materace Dziecięce

 • 265,00zł

  Hevea Baby jest materacem lateksowym dla dzieci. Zastosowany unikalny system pionowych kanalików sprawia, że materac jest przewiewny latem natomiast ciepły zimą. Zastosowanie lateksu zapewnia dziecku środowisko wolne od pleśni i roztoczy. Posiada atest ''eko-tex''.

 • 377,00zł

  Baby De Luxe jest materacem dziecięcym wykonanym z pianki termoplastycznej. Przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia dziecka. Pokrowiec posiada atest EKO-Tex Standard 100. Materac do użytku jednostronnego.

 • 275,00zł

  Baby Dream jest materacem dziecięcym przeznaczonym od pierwszych dni życia dziecka. Wkład materaca wykonany z pianki o wysokiej elastyczności połączonej z matą kokosową. Antyalergiczny!

 • 273,00zł

  W czasie pierwszych kilku lat życia dziecko spędza w łóżku nawet kilkanaście godzin w ciągu doby. Bardzo ważne jest zatem aby zapewnić mu zdrowe i bezpieczne warunki snu. Materac Baby Eco jest dwustronnym i antyalergicznym materacem dziecięcym z przewiewej pianki poliuretanowej.

 • 323,00zł

  Materac dziecięcy Eos, lateksowo-kokosowy o dwóch stronach twardości: średnio twardej i twardej. Wkład stanowi płyta lateksowa o grubości 6 cm, obłożona jednostronnie płytą kokosową o grubości 2cm.

 • 314,00zł

  Pierwsze lata życia dziecka spędzone są w łóżku i jest to nawet kilkanaście godzin w ciągu doby. Istotną sprawą jest zagwarantowanie naszemu dziecku zdrowych i bezpiecznych warunków podczas snu. Materac Happy Child jest średnio twardym materacem piankowym wyposażonym dodatkowo we włókno kokosowe.

 • 170,00zł

  Materac dziecięcy Activia Duo to unikalne połączenie specjalnych pianek wysokoelastycznych posiadających dużą gęstość oraz twardość. Activia Duo jest dwustronnym materacem, który zapewni odpowiednią wentylację co jest niezmiernie ważnym elementem dla właściwego snu i zdrowia dziecka.

 • 157,00zł

  Materac Hevea Baby Drive idealnie sprawdzi się łóżeczek turystycznych, kojców czy też do posłużenia jako mata do zabawy, jak również znajdzie zastosowanie jako nakładka na zwykły materac.

 • 455,00zł

  Hevea Junior jest materacem lateksowym dla dzieci. Zastosowany unikalny system pionowych kanalików sprawia, że materac jest przewiewny latem natomiast ciepły zimą. Zastosowanie lateksu zapewnia dziecku środowisko wolne od pleśni i roztoczy. Posiada atest ''eko-tex''.

 • 295,00zł

  Wkład materaca stanowi płyta lateksowa o grubości 6 cm. Pokrowiec: tkanina frotte obustronnie pikowana ociepliną, możliwość prania w temp. do 60°C. Tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100.

 • 326,00zł

  Junior 10 to materac o wkładzie z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum, posiadający zwiększoną sprężystość. Junior 10 należy do materacy przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Zastosowana we wkładzie wysokoelastyczna pianka gwarantuje

 • 280,00zł

  Krzyś jest materacem lateksowym z wkładką kokosową dla dzieci. Zastosowany unikalny system pionowych kanalików sprawia, że materac jest przewiewny latem natomiast ciepły zimą. Zastosowanie lateksu zapewnia dziecku środowisko wolne od pleśni i roztoczy. Posiada atest ''eko-tex''.

 • 580,00zł

  Wkład materaca dziecięcego Amelka. Ma właściwości antyalergiczne oraz wysoką elastyczność. Zawarte w pokrowcu włókna amicoru wykazują cechy przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.

 • 220,00zł

  Kokosowo-lateksowy materac dziecięcy MINAKO. Połączenie płyty kokosu oraz płyty lateksu zapewnia dziecku właściwe podparcie każdej partii ciała. Właściwości kokosu i lateksu zapewnią dziecku spokojny i zdrowy sen w higienicznym środowisku wolnym od roztoczy, grzybów i pleśni.

 • 215,00zł

  Materac dziecięcy REIKO (BabyMat) o siedmiostrefowym wkładzie z płyty wykonanej z pianki lateksowej. Zastosowany wkład reaguje na kształt ciała dziecka, dzięki temu zapewnia mu doskonałe podparcie każdej partii ciała.

 • 365,00zł

  Materac Hevea SnuDo jest idealnym materacem dla dzieci po okresie niemowlencym, aż do wieku szkolnego. Prezentowany materac posiada elastyczne wypełnienie z trudnopalnej pianki wysokoelastycznej. Jest to materac dwustronny, posiadający stronę ortopedyczną przeznaczoną dla nastolatków

 • 311,00zł

  Materac sprężynowo-piankowo-kokosowy o dwóch stronach: średnio twardej i twardej. Wkład materaca Uranos stanowią sprężyny typu bonnell (8 cm) obłożone po jednej stroniepłytą kokosową a po drugiej płytą z pianki poliuretanowej.