materac Venus MP 1-strefowy w pokrowcu Alergik
search
  • materac Venus Multi Pocket 7-strefowy H2 lub H3
  • materac Venus MP 1-strefowy w pokrowcu Alergik
  • Venus Multi Pocket - materac kieszonkowy (MK Foam Koło)

Venus Multi Pocket - materac kieszonkowy (MK Foam Koło)

1 174 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 986 zł

Venus Multi Pocket – komfortowy materac, którego wkład stanowią sprężyny typu multi pocket (500szt/m2), obłożone obustronnie 3 cm warstwą lateksu.

Wymiary: 80x200
Twardość: H2-do 80kg
Konstrukcja: 1-strefowy
Pokrowiec: Alergik
IlośćMiesięczna rata od 31.32 zł

Termin wysyłki: 4-8 dni roboczych.

Materac Venus Multi Pocket (Venus MP) to komfortowy i bardzo popularny wśród klientów model materaca sprężynowego marki MK Foam (Koło). Idealnie dopasowuje się do ciała, zapewnia higienę i jest bardzo wytrzymały. Materac Venus Multi Pocket można kupić w dwóch stopniach twardości oraz ze sprężynami jednopolowymi albo siedmiopolowymi. Materace te to połączenie trwałości, dobrej jakości i niskiej ceny.

Materac Venus Multi Pocket składa się z siatki tapicerskiej, płyty lateksowej i sprężyn typu multi pocket (ok. 500 sprężyn na 1 m2). Sprężyny kieszonkowe multipocket gwarantują doskonałe dopasowanie się do sylwetki i niezakłócony sen. Wykonane są z drutu o bardzo dobrej jakości. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnych kieszonkach i pracuje niezależnie od siebie. Ma to pozytywny wpływ na elastyczność materaca.

Wkład sprężynowy materaca Venus Multi Pocket obłożony jest po obu stronach komfortową pianką lateksową o grubości 3 cm. Dzięki temu materac może być regularnie odwracany, a to powoduje, że można się nim dłużej cieszyć (wydłuża żywotność materaca). Obecność lateksu z dwóch stron materaca zapewnia higienę i nie dopuszcza do rozwoju bakterii oraz grzybów. Jest to możliwe dzięki stałej cyrkulacji powietrza poprzez zastosowanie kanałów wentylacyjnych. Lateks jest materiałem o doskonalej elastyczności punktowej , ponadto charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Komfort zapewniają również dzianiny pokrowców o różnych właściwościach.

Do każdego materaca można wybrać antyalergiczny pokrowiec, zapinany na zamek błyskawiczny, umożliwiający wypranie pokrowca.

Materac VENUS MP dostępny jest w dwóch twardościach do wyboru:

  • H2 - średnio-twardy, zalecany osobom poniżej 80-90 kg wagi
  • H3 - twardy, zalecany osobom o wadze powyżej 80-90 kg wagi

Dodatkowo, materac dostępny jest w wersji:

  • 1-strefowy - stała twardość na całej powierzchni materaca
  • 7-strefowy - w strefie największego nacisku (biodra, ramiona) twardość jest nieco mniejsza

WYMIARY

Venus Multi Pocket występuje w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.

Możliwość wykonania materaca na określony wymiar (na indywidualne zamówienie), np. 155x220, 93x193 cm.

DOSTĘPNE POKROWCE DLA MATERACA VENUS MP


Materac Venus Multi Pocket dostępny jest w antyalergicznych pokrowcach:

ALOE VERA - dzianina Aloe Vera posiada właściwości pielęgnujące skórę, działa antybakteryjnie, nawilżająco oraz regeneracyjnie. Nadaje skórze elastyczności, a także wspomaga ukrwienie. Pokrowiec został obustronnie pikowany antyalergiczną owatą 400g/m2. Na bokach posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60C.

Skład materiału: 35% bawełna, 65% poliester z dodatkiem z liści aloesu.

TENCEL - pokrowiec posiadający nadzwyczaj gładkie włókno bez dodatków chemikaliów. Pokrowiec Tencel gwarantuje bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci, nie podrażnia skóry, a także zapobiega rozwojowi bakterii oraz roztoczy. Dodatkowo, posiada doskonałe własności regulacji temperatury. Pokrowiec posiada obustronne pikowanie antyalergiczną owata 400 g/m2 oraz zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60C.

Skład materiału: 49% Tencel viskoza wysokiej jakości, 51% poliester.

KASZMIR - miły dla ciała i miękki pokrowiec, który cechuje się dużą elastycznością oraz zdolnością do zatrzymywania ciepła. Kaszmir to wełna kóz kaszmirskich, którą pozyskuje się za pomocą wyskubywania lub wyczesywania. Pokrowiec wyposażono w zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60C. Pokrowiec posiada obustronne pikowanie antyalergiczną owata 400 g/m2.

Skład materiału: 35% poliamid, 37% viskoza, 25% poliester, 3% kaszmir.

SILVER ACTIVE - Silver Active charakteryzuje się znacznie lepszym odprowadzeniem wilgoci niż tradycyjna bawełna, dzięki równomiernej strukturze włókna utrudnione jest brudzenie się dzianiny. Zastosowana w pokrowcu srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada także własności bakteriobójcze. Pokrowiec posiada obustronne pikowanie antyalergiczna owatą 400 g/m2. Zastosowany zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie i wypranie w temp. do 60C.

Skład materiału: 33% Tencel viskoza wysokiej jakości, 64% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić.

IMPULS - niepikowany portowiec wykonany jest z materiału składającego, pokrowiec posiada jony srebra. Zamek rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C. Właściwości: bardzo dobrze odprowadza wilgoć,  właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i przyjemny w dotyku.

Skład: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58 % poliester, 7 % elastan.

 

Producent: MK Foam (Koło)
Gwarancja: 2 lata
Termin realizacji: 3-8 dni roboczych. Wysyłka bezpośrednio z magazynu producenta.

Opisy pokrowców MK Foam (Koło):

Alergik


Pokrowiec Alergik wyprodukowany jest z tkaniny o składzie: 80% bawełna i 20% poliester. Posiada gramaturę 178 g/m2. Wykorzystanie zamka błyskawicznego pozwala zdjąć oraz wyprać pokrowiec w temperaturze do 60°C, co zapewnia zachowanie właściwej higieny podczas snu. Pikowany antyalergiczną watą o gramaturze 200 g/m2, pokrowiec jest miękki w dotyku i charakteryzuje się długą żywotnością. Pokrowiec frota to najtańszy pokrowiec i najmniej atrakcyjny wizualnie (materiał frota).


Aloe Vera

pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera jest wykonany z tkaniny o składzie: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu. Gramatura wynosi 278 g/m2. Użycie zamka błyskawicznego umożliwia zdjąć i wyprać pokrowiec w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. Pikowany antyalergiczną watą 300 g/m2, w wybranych modelach materaców pokrowiec posiada dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa przepływ powietrza wewnątrz materaca. Dzięki zastosowaniu ekstraktu z liści aloesu, pokrowiec dodatkowo pielęgnuje skórę, działając nawilżająco, antybakteryjnie i regenerująco. Wspiera także krążenie krwi i nadaje skórze elastyczność.


Aloe Vera Lux (niepikowany)

pokrowiec aloe vera lux

Pokrowiec Aloe Vera Lux jest wykonany z tkaniny o składzie: 30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu oraz 5% elastan. Gramatura wynosi 450 g/m2. Zastosowanie zamka błyskawicznego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. Pokrowiec nie jest pikowany. W wybranych modelach materaców pokrowiec posiada dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki zastosowanemu ekstraktowi z liści aloesu, pokrowiec pielęgnuje skórę, działa nawilżająco, antybakteryjnie i regenerująco. Jednocześnie wspiera ukrwienie i nadaje skórze elastyczność.


Anti-stress (niepikowany)

pokrowiec Anti Stress

Pokrowiec Anti-stress to tkanina o składzie: 35% tencel – wysokiej jakości wiskoza, 57% poliester oraz 8% elastan. Gramatura wynosi 450 g/m2. Zawiera jony srebra. Użycie zamka błyskawicznego pozwala zdjąć i wyprać pokrowiec w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. W wybranych modelach materaców pokrowiec wyposażony jest dodatkowo w siatkę wentylacyjną, która poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest przyjemny w dotyku, posiada powłokę antystresową. Skutecznie odprowadza wilgoć, a jego właściwości termoregulacyjne są doskonałe. Działa przeciwbakteryjnie i zapobiegając rozmnażaniu bakterii i roztoczy. Ponadto, dzięki zawartym w nim jonów srebra, rozładowuje zgromadzone ładunki elektrostatyczne.


Balance (niepikowany)

pokrowiec Balance

Pokrowiec Balance składa się z dwóch elementów. Górny kawałek utworzony jest z tkaniny Balance o składzie: 33% wiskozy, 65% poliestru, 1% elastanu, 1% nici ZEN (w tym 20% stali nierdzewnej i 80% poliestru). Gramatura wynosi 498 g/m2. Zastosowanie suwaka umożliwia zdjęcie i pranie górnej części. Ze względu na delikatność użytego materiału, pranie jest możliwe w temperaturze 30°C, a charakterystyczne właściwości włókien utrzymują się przez 10 cykli prania. Dolny fragment pokrowca wykonany jest z 100% poliestru i nie nadaje się do prania. Pokrowiec charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi, hamuje rozwój drobnoustrojów i roztoczy. Utrzymuje równowagę energetyczną naszego ciała, a zawarta w nim struktura mineralna z cząstkami tytanu pochłania podczerwone promieniowanie tracone przez ciało. Po pewnym czasie ta struktura oddaje zgromadzone ciepło z powrotem naszemu organizmowi. Dzięki temu po przebudzeniu czujemy się bardziej wypoczęci i zregenerowani.


Cooling (niepikowany)

pokrowiec Cooling

Pokrowiec Cooling składa się również z dwóch części. Górna część wykonana jest z materiału Cooling o składzie: 33% wiskozy, 65% poliestru, 1% elastanu, 1% nici ZEN (w tym 20% stali nierdzewnej i 80% poliestru). Gramatura wynosi 498 g/m2. Użycie suwaka pozwala na zdjęcie i pranie górnej części. Pranie odbywa się w temperaturze 30°C, a specjalne właściwości włókien utrzymują się przez 10 prań. Dolna część pokrowca wykonana jest z 100% poliestru i nie nadaje się do prania. Wykazuje właściwości antybakteryjne i termoregulacyjne, zapewnia suchość i komfort oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i roztoczy. Pokrowiec wyposażony jest w mikroskopijne kryształki mentolu, które sprawiają, że odczuwamy efekt chłodzenia, co znacznie skraca czas zasypiania. Dodatkowo cząsteczki mentolu uwalniane są pod wpływem wilgoci, co daje przyjemne uczucie świeżości.


Cotton Lux (niepikowany)

pokrowiec Cotton Lux

Pokrowiec Cotton Lux wykonany jest z materiału o składzie: 98% bawełny, 2% elastanu. Gramatura wynosi 460 g/m2. Zastosowanie suwaka umożliwia zdjęcie i pranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny podczas snu. W wybranych modelach materaców pokrowiec jest wyposażony dodatkowo w siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest przyjemny dla skóry, a dzięki zastosowanemu wykończeniu antybakteryjnemu Silver zachowuje długotrwałe właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.


Cotton Natural

pokrowiec Cotton Natural

Pokrowiec Cotton Natural z serii tkanin naturalnych wykonany jest z materiału o składzie: 95% bawełny, 4% poliestru, 1% elastanu. Gramatura wynosi 360 g/m2. Zastosowanie suwaka umożliwia zdjęcie i pranie pokrowca w temperaturze 30°C. W wybranych modelach materaców pokrowiec jest wyposażony dodatkowo w siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest lekki, delikatny w dotyku i przyjemny dla skóry. Naturalne włókna bawełny zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, a dzięki swojej higroskopijności (pochłanianiu wilgoci) ułatwiają odprowadzanie wilgoci, tym samym zwiększając komfort użytkowania materaca i zapewniając zdrowy sen oraz regenerację organizmu. Mają właściwości hipoalergiczne, antystatyczne i antyseptyczne, utrudniając rozwój mikroorganizmów. Zastosowanie naturalnych materiałów jest przyjazne dla środowiska i pomaga nam dbać o naszą planetę.


Flora

pokrowiec Flora

Pokrowiec Flora stworzony jest z materiału o składzie: 35% wiskozy tencel, 60% poliestru, 5% elastanu. Gramatura wynosi 450 g/m2. Zastosowanie suwaka umożliwia zdjęcie i pranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. Materiał jest gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacznie zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe właściwości regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.


Impuls (niepikowany)

pokrowiec Impuls

Pokrowiec Impuls stworzony z materiału o składzie: 35% tencel - wysokogatunkowa wiskoza, 58% poliester, 7% elastan. Gramatura wynosi 450 g/m2. Zawiera jony srebrne. Użycie zamka błyskawicznego pozwala na zdjęcie i pranie pokrowca w temp. do 60°C, co gwarantuje zachowanie optymalnej higieny snu. W wyselekcjonowanych modelach materaców w pokrowcu dodatkowo umieszcza się siatkę wentylacyjną, która poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i przyjemny w dotyku, świetnie odprowadza wilgoć. Posiada cechy antybakteryjne i przeciwgrzybicze oraz doskonałe właściwości termoregulacji. Ponadto, dzięki zastosowaniu jonów srebra, neutralizowane są nagromadzone ładunki elektrostatyczne.


Kaszmir (niepikowany)

pokrowiec Kaszmir

Pokrowiec Kaszmir stworzony z materiału o składzie: 74% poliester, 24% wysokogatunkowa wiskoza, 1% kaszmir, 1% elastan. Gramatura wynosi 580 g/m2. Użycie zamka błyskawicznego pozwala na zdjęcie i pranie pokrowca w temp. do 60°C, co gwarantuje utrzymanie właściwej higieny snu. W wyselekcjonowanych modelach materaców w pokrowcu dodatkowo umieszcza się siatkę wentylacyjną, która poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest miękki w dotyku i skutecznie odprowadza wilgoć. Jednolita struktura włókien tworzy minimalną powierzchnię narażoną na zanieczyszczenia. Dodatkowo, pokrowiec wykazuje właściwości bakteriobójcze.


Len

pokrowiec Len

Pokrowiec Len stworzony z materiału o składzie: 91% wiskoza, 9% len, o gramaturze 211 g/m2. Pikowanie pokrowca wykonane jest bawełną o gramaturze 500 g/m2. Pokrowiec jest przewiewny, delikatny w dotyku i komfortowy dla skóry. Naturalne włókna lnu i bawełny, dzięki swojej higroskopijności, ułatwiają odprowadzanie wilgoci, zwiększając tym samym komfort użytkowania materaca i zapewniając zdrowy sen oraz regenerację organizmu. W wyselekcjonowanych modelach materaców w pokrowcu dodatkowo umieszcza się siatkę wentylacyjną, która poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Stosowanie naturalnych materiałów jest przyjazne dla środowiska i wspiera dbanie o naszą planetę.


Oasis

pokrowiec Oasis

Pokrowiec Oasis stworzony z materiału o składzie: 100% poliester, o gramaturze 307 g/m2. Pikowanie pokrowca wykonane jest z antyalergicznej owaty o gramaturze 450 g/m2. Użycie zamka błyskawicznego pozwala na zdjęcie i pranie pokrowca w temp. do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. Materiał jest gładki i przyjemny w dotyku, doskonale odprowadza wilgoć, co znacząco zwiększa komfort użytkowania materaca. Pokrowiec posiada świetne właściwości termoregulacji oraz ogranicza rozwój bakterii i roztoczy. Jednolita struktura włókien tworzy minimalną powierzchnię narażoną na zanieczyszczenia.


Ocean

pokrowiec Ocean

Pikowany pokrowiec Ocean,  z zamkiem błyskawicznym z 4 stron. Zamek umożliwia zdjęcie pokrowca i jego wypranie. Pikowanie pokrowca zapewnia równomierny rozkład wagi użytkownika, co pozytywnie wpływa na komfort snu.


Outlast®

pokrowiec Outlast

Pokrowiec Outlast składa się z trzech warstw. Zewnętrzną część stanowi tkanina z 100% bawełny o gramaturze 225 g/m2. Wewnętrzną górną warstwę tworzy materiał WelingtonOutlast®. Powłoka wyposażona jest w zamek błyskawiczny, który umożliwia ściągnięcie i wypranie górnej części w temperaturze do 60°C, co zapewnia utrzymanie właściwej higieny snu. Dolna część powłoki składa się z 100% poliestru i nie nadaje się do prania. Powłoka doskonale oddaje wilgoć, pochłania nadmiar ciepła i oddaje je w miarę potrzeby, co aktywnie stabilizuje wahania temperatury. Zastosowano w niej technologię Outlast®, pierwotnie opracowaną dla NASA, mającą na celu stworzenie materiału chroniącego astronautów przed zmianami temperatur.


Silver Active

pokrowiec Silver Active

Materiał, z którego wykonano pokrowiec Silver Active, składa się z 35% wiskozy tencel i 65% poliestru. Gramatura wynosi 280 g/m2. Zawiera jony srebra. Zastosowany zamek błyskawiczny umożliwia ściągnięcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje zachowanie optymalnej higieny snu. Pokrowiec pikowany jest antyalergiczną watą o gramaturze 300 g/m2. W wybranych modelach materaców zastosowano dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa przepływ powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec świetnie odprowadza wilgoć, co znacząco poprawia komfort użytkowania materaca, a jednolita struktura włókien tworzy minimalną powierzchnię narażoną na kontakt z zanieczyszczeniami. Dodatkowo, dzięki jonom srebra, rozładowywane są zgromadzone ładunki elektrostatyczne.


Silver Lux (niepikowany)

pokrowiec Silver Lux

Pokrowiec Silver Lux to 35% wiskoza tencel, 58% poliester i 7% elastan. Niepikowany pokrowiec Silver Lux posiada zamek błyskawiczny, co umożliwia ściągnięcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C. Cechy charakterystyczne to znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż w przypadku tradycyjnej bawełny, równomierna struktura włókien utrudniająca zabrudzenie oraz właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne dzięki zastosowaniu jonów srebra.


Silver Black

czarny pokrowiec Silver Black

Pokrowiec Silver Black wykonany jest z materiału składającego się z 100% poliestru. Jej gramatura wynosi 280 g/m2 i zawiera jony srebra. Zamek błyskawiczny umożliwia ściągnięcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. Powłoka pikowana jest antyalergiczną watą o gramaturze 300 g/m2. W wybranych modelach materaców zastosowano dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa przepływ powietrza wewnątrz materaca. Powłoka doskonale odprowadza wilgoć, znacząco zwiększając komfort użytkowania materaca, a jednolita struktura włókien tworzy minimalną powierzchnię narażoną na kontakt z zanieczyszczeniami. Ponadto, dzięki zastosowaniu jonów srebra, neutralizowane są gromadzące się ładunki elektrostatyczne.


Soya

Pokrowiec Soya wykonany jest z materiału o kompozycji 35% wiskozy z włókien sojowych oraz 65% poliestru. Posiada gramaturę 330 g/m2. Wykorzystanie zamka błyskawicznego pozwala na łatwe zdjęcie i pranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje zachowanie właściwej higieny podczas snu. Pikowany antyalergiczną watą o gramaturze 300 g/m2. W wybranych modelach materaców pokrowiec posiada dodatkową siatkę wentylacyjną, która poprawia przepływ powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec wykazuje właściwości antybakteryjne. Wytrzymałe włókna sojowe pozyskiwane z nasion soi zapewniają skuteczne odprowadzenie wilgoci.


Szmaragd

pokrowiec Szmaragd

Pokrowiec Szmaragd utworzony jest z materiału o składzie: 30% wiskozy, 65% poliestru i 5% elastanu. Gramatura wynosi 450 g/m2. Użycie zamka błyskawicznego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. Pokrowiec nie jest pikowany. Materiał jest delikatny w dotyku i przyjemny dla skóry, bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Wykazuje świetne właściwości termoregulacyjne, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. W wybranych modelach materaców pokrowiec wyposażony jest w dodatkową siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.


Talalay Gold

pokrowiec Talalay Gold

Pokrowiec Talalay Gold składa się z materiału o proporcjach: 35% wiskozy tencel, 40% poliestru, 13% torlenu i 12% poliestru trilobal złotego. Gramatura wynosi 650 g/m2. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, doskonale odprowadza wilgoć, co znacząco zwiększa komfort użytkowania materaca. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi oraz ogranicza rozwój bakterii i roztoczy. W wybranych modelach materaców pokrowiec wyposażony jest w dodatkową siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec nie nadaje się do prania.


Talalay Grey

pokrowiec Talalay Grey

Pokrowiec Talalay Grey sporządzony jest z materiału o składzie: 35% wiskozy tencel, 40% poliestru, 13% torlenu i 12% poliestru trilobal szarego. Gramatura wynosi 650 g/m2. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, świetnie odprowadza wilgoć, co istotnie zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne oraz hamuje rozwój bakterii i roztoczy. W wybranych modelach materaców pokrowiec jest wyposażony w dodatkową siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec nie nadaje się do prania.


Tencel

pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel składa się z materiału o proporcjach: 35% wiskozy tencel i 65% poliestru. Gramatura wynosi 280 g/m2. Zastosowany zamek błyskawiczny umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie odpowiedniej higieny snu. Pikowany antyalergiczną watą o gramaturze 300 g/m2. W wybranych modelach materaców pokrowiec jest wyposażony w dodatkową siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacząco zwiększa komfort użytkowania materaca. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.


Tencel Lux (niepikowany)

pokrowiec Tencel Lux

Pokrowiec Tencel Lux sporządzony jest z materiału o kompozycji: 35% wiskozy tencel, 58% poliestru i 7% elastanu. Gramatura wynosi 450 g/m2. Użycie zamka błyskawicznego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny snu. W wybranych modelach materaców pokrowiec wyposażony jest w dodatkową siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, świetnie odprowadza wilgoć, co znacząco zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.


Tencel Caro

pokrowiec Tencel Caro

Pokrowiec Tencel Caro utworzony jest z materiału o składzie: 35% wiskozy tencel i 65% poliestru. Gramatura wynosi 280 g/m2. Wykorzystanie zamka błyskawicznego pozwala na zdjęcie i pranie pokrowca w temperaturze do 60°C, co gwarantuje utrzymanie właściwej higieny snu. Pikowany antyalergiczną watą o gramaturze 200 g/m2. W wybranych modelach materaców pokrowiec posiada dodatkową siatkę wentylacyjną, która poprawia przepływ powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, doskonale odprowadza wilgoć, co istotnie zwiększa komfort użytkowania materaca. Wykazuje doskonałe właściwości termoregulacyjne oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.


Ultraphil

pokrowiec Ultraphil

Pokrowiec Ultraphil wykonany jest z materiału o składzie: 68% poliester, 32% poliamidu. Gramatura to 369 g/m2. Zastosowanie zamka umożliwia jego zdjęcie i wypranie w temperaturze do 40°C. Pokrowiec Ultraphil jest pikowany antyalergiczną owatą 300 g/m2. Pokrowiec dobrze odprowadza wilgoć, a włókna klimatyzujące zapobiegają poceniu się i zwiększają komfortu użytkowania samego materaca. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjnie i antyalergiczne.

  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)