materac Materasso Sultan Termopur
search
  • materac Materasso Sultan Termopur

Sultan Termopur - materac termoelastyczny Materasso

1 985 zł

SULTAN Termopur jest materacem termoelastycznym. Materac posiada 7 stref twardości. W produkcji wkładu wykorzystano wysokiej jakości materiały takie jak piankę termoelastyczną Lazy Foam, naturalną piankę BIOGREEN oraz lateks.

Wymiary: 70x200
Ilość
Termin wysyłki: 5-12 dni roboczych.

Sultan Termopur jest materacem termoelastycznym,  posiadającym 7 stref twardości. W produkcji wkładu wykorzystano wysokiej jakości materiały takie jak piankę termoelastyczną Lazy Foam, naturalną piankę BIOGREEN oraz lateks.

Materac wyposażony w wysokiej klasy pokrowiec Lyocell.Wkład matera
ca:

Pianka termoelastyczna - reagując na zmiany temperatury ciała odciąża stawy i obniża napięcie mięśni. W efekcie obniża się krążenie krwi, sen jest spokojniejszy, bez ciągłych zmian pozycji ciała.


BIOGREEN
- pianka jest przykładem, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami i odnawialnymi źródłami, jest też możliwe w produkcji materaców. To połączenie nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale zarazem wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce. Rośliny, z których jest produkowany, w trakcie wegetacji czerpią energię z ziemi i ze słońca, która następnie za pośrednictwem oleju, dostaje się do naszych materaców. Pianka BIOGREEN jest napuszczona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę materaca likwidując roztocza i bakterie. Zarazem nadaje materacowi charakterystyczny aromat, który jednak w krótkim czasie zwietrzeje.

LATEKS
- Pianka wykonana z kauczuku. Ze względu na elastyczność a przede wszystkim zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres czasu lateks stał się też wzorem dla rozwoju HR-pianek pod względem elastyczności. Doskonałe właściwości pianki lateksowej przejawiają się najlepiej w kombinacji ze stelażem listwowym.

Dane techniczne:


- komfortowa pianka termoelastyczna 

-pianka naturalna BIOGREEN;
- przewiewna płyta lateksowa;

Materac Sultan termopur:
wysokość: 19 cm,
twardość: H2 po stronie pianki termoelastycznej / H3 po stronie z lateksem.


W standardzie materac wyposażony w pokrowiec Lyocell - materiał, którego właściwości są preferowane do proukcji materacy. Włókno wysokiej jakości dzięki któremu materiał jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt i sprawia wrażenie luksusowego. LYOCELL jest 100 % produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu gwarantuje wysoką higienę materaca. Materiał jest antybakteryjny naturalnie. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z 3D materiałem i lyocellem, dla poprawienia klimatyzacji jego jądra. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze 60 °C.

-Materac dostępny również w pokrowcach (
za dopłatą):

Eucalyss - to materiał materacowy ze 100 % naturalnym wyciągiem z eukaliptusa citriodora, posiada znakomite właściwości odstraszania dokuczliwych owadów, przede wszystkim komarów. Testy, którym był poddawany w renomowanym laboratorium Anglet we Francji jednoznacznie wykazały jego efektywność. Materac w takim pokrowcu wytworzy w państwa sypialni „STREFĘ BEZ LATANIA“. Dla uzyskania jeszcze większego komfortu materiał jest przeszywany warstwą leniwej pianki. Jest dostarczany w dwóch wykonaniach – podstawowym bez suwaka i z suwakiem zdejmowanym oraz z materiałem 3D.

Soya - Nowa tkanina pokrowcowa przyjazna dla środowiska. Jest uzyskiwana z wytłoczonych ziaren soi, które są produktem ubocznym pozostałym po produkcji oleju sojowego. Jest trwałym, bardzo odpornym i miękkim włóknem, bardzo odpornym i jedwabiście miękkim o właściwościach przypominających kaszmir. Soja posiada antybakteryjne, pochłania do 99,8 % promieniowania UV i redukuje niepożądany elektromagnetyczny smog produkowany przez sprzęt gospodarstwa domowego. Można prać w 60 °C. Pokrowiec Soya jest produkowany jedynie w rozmiarach 200 x 90, 200 x 80 cm. W innych rozmiarów jest stosowany pokrowiec LYOCELL.

Aloe Vera - zawiera przeważnie enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które bardzo pozytywnie wpływają na skórę i wzmacniają relaksacyjne działanie snu. Temperatura prania do 60 °C. Można zamówić do wszystkich typów materaców.


SilverProtect - Tkanina pokrowcowa ze specjalnym opracowaniem silver protect, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec materaca jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość niebezpiecznych mikroorganizmów i bakterii o 90 %. Dlatego też jest zalecany dla alergików. Działanie warstwy antymikrobialnej zostało otestowane i sprawdzone. Oprócz profilaktyki powstawania pleśni posiada również właściwość ograniczania wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Można prać w temperaturze 60 °C.

Materac dostępny jest w rozmiarach:
70-90x200, 100x200, 110x200, 120x200, 130x200, 140x200, 150x200, 160x200, 170x200, 180x200, 190x200, 200x200.

GWARANCJA - 5 lat!

Producent; Materasso

FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY, PROSTO OD PRODUCENTA

Materac wysyłany w formie fabrycznie zrolowanej próżniowo przez producenta.


WAŻNE! Materac Sultan Termopur jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)