VISCOGREEN - materac termoelastyczny Materasso
search
  • VISCOGREEN - materac termoelastyczny Materasso
  • VISCOGREEN - materac termoelastyczny Materasso

VISCOGREEN - materac termoelastyczny Materasso

2 266 zł
Wysyłka w terminie: 5-12 dni roboczych.

Materac VISCOGREEN, którego wkład został wykonany z pianki wyprodukowanej z naturalnego oleju rycynowego, dzięki czemu posiada znakomite właściwości regeneracyjne , oraz antybakteryjne. Materac dostępny w twardości H2 , lub H3.
 

Wysyłka; 8-12 dni roboczych.

Wymiary: 70x200
Twardość: H2-do 80kg
Ilośćhelp_outlineZapytaj o RABAT lub o produkt
VISCOGREEN - materac termoelastyczny Materasso

VISCOGREEN - materac termoelastyczny Materasso

 

Materac VISCOGREEN, którego wkład został wykonany z pianki wyprodukowanej z naturalnego oleju rycynowego, dzięki czemu posiada znakomite właściwości regeneracyjne , oraz antybakteryjne. Materac dostępny w twardości H2 , lub H3.Dane techniczne:
naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN;
naturalna wysokoelastyczna pianka BIOGREEN;
zalecany stelaż – elastyczny

BIOGREEN
- pianka jest przykładem, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami i odnawialnymi źródłami, jest też możliwe w produkcji materaców. To połączenie nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale zarazem wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce.

Rośliny, z których jest produkowany, w trakcie wegetacji czerpią energię z ziemi i ze słońca, która następnie za pośrednictwem oleju, dostaje się do naszych materaców. Pianka BIOGREEN jest napuszczona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę materaca likwidując roztocza i bakterie. Zarazem nadaje materacowi charakterystyczny aromat, który jednak w krótkim czasie zwietrzeje.

VISCOGREEN - to leniwa pianka, wyprodukowana z naturalnego oleju rycynowego. W porównaniu z LAZY-FOAM, leniwa pianka oferuje większy komfort i jest oszczędniejsza dla środowiska. VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną pamięcią kształtów lepiej reaguje na zmiany temperatury i nacisku, dzięki czemu szybciej dostosowuje się do zmian pozycji w czasie snu.

Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

Pokrowiec:
innowacyjny ,antyalergiczny pokrowiec GREENTEX, pikowany pianką termoelastyczną, na boku wszyta siatka 3D pomagająca w lepszej wentylacji materaca.
Tkanina zawierająca probiotyki które chronią  od alergenów. Pokrowiec rozpinany na zamek, z możliwością prania w temp. do 30 st. C.Materac dostępny jest w rozmiarach: 70-90x200, 100x200, 110x200, 120x200, 130x200, 140x200, 150x200, 160x200, 170x200, 180x200, 190x200, 200x200.

Materac dostarczany jest w formie fabrycznie zrolowanej . (Prosimy, aby po rozpakowaniu materaca pozostawić go na min. 24h na równej powierzchni, w celu całkowitego rozprostowania)

---

GWARANCJA - 10 LAT!!!

FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY, PROSTO OD PRODUCENTA


WAŻNE! Materac VISCOGREEN jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)