Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Ostatnio przeglądaneDemeter - lateksowy materac- Janpol

New product


Demeter - średnio twardy materac lateksowy o 7 strefach twardości.  Dzięki wyjątkowej elastyczności jaką posiada lateks , doskonale dopasowuje się do ciała , gwarantując najwyższy komfort snu. Materac rehabilitacyjny.

5-lat gwarancji na wkład lateksowy

                               

Więcej szczegółów

1 158,00zł brutto

Więcej informacji

Demeter to dwustronny, średnio twardy materac lateksowy o 7 strefach twardości.  Materac z jednolitego strefowego lateksu zapewnia prawidłowe ułożenie ciała i rozłożenie punktów oporu na całej szerokości materaca. Dzięki elastyczności punktowej lateksu, kręgosłup znajduje się podczas naszego snu w optymalnej pozycji , tworząc linię najbardziej zbliżoną do prostej , pomiędzy szyja , a miednicą. Kanaliki wentylacyjne zapewniają ciągłą cyrkulację powietrza.

Materac rehabilitacyjny.


Wkład lateksowy o grubości 16 cm.
Typ: lateksowy, dwustronny,
Twardość: średni,
Wysokość: ok. 18cm,

Zalety:
MATERAC REHABILITACYJNY.

Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, pomagając efektywniej wypocząć.
Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza, powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii..
Szczególnie polecany ze stelażami regulowanymi.

Dostępny w dwóch wersjach: H2 (dla osób o wadze poniżej 80kg) i H3 (dla osób o wadze powyżej 80kg). Wybraną twardość proszę wpisać w ,, komentarzu do zamówienia"

Materac standardowo wyposażony jest w pokrowiec Sensolution , charakteryzujący się wyjątkową jakością i higieną , absorbowaniem wilgoci i przyjemną w dotyku fakturą. Możliwość prania pokrowca w temp. do 90 st. C

 

Bez dopłaty możliwość zamiany pokrowca standardowego na pokrowiec ;

  

Argan Oil – włókno pokrowca zawiera mikrokapsułki z olejem arganowym bogatym w witaminę E , kwas ferulowy i inne antyoksydanty. Dzianina jest naturalnym źródłem energii , posiada właściwości nawilżające , korzystnie działające na organizm człowieka. Pokrowiec rozpinany na zamek błyskawiczny. Możliwość prania w temp. do 60 st. C. Tkanina posiada certyfikat EOKO-TEX Standard 100.

        

SMARTCEL CLIMA - pokrowiec posiadający wspaniałe właściwości reagowania na zmiany temp. ciała oraz utrzymania jej stałego poziomu w czasie snu. Podczas snu, nadmierna ilość ciepła jest wydalana z organizmu i magazynowana w pokrowcu do momentu, aż temperatura ciała się obniży i ciepło zostanie oddane ciału. Umożliwia to regeneracyjny i relaksujący sen. Pokrowiec Smartcel Clima swoje termoregulujące właściwości zawdzięcza specjalnej substancji zastosowanej w tkaninie, której cechy charakterystyczne można porównać do parafiny. Pod wpływem ciepła specjalna substancja przechodzi do stanu ciekłego magazynując ciepła, natomiast podczas spadania temperatury, tężeje oddając je. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100 i można go prac w temperaturze do 60C.


   ECOSPHERE TENCEL - dzianina pokrowca Ecosphere Tencel została wykonana z włókien, które podlegają pełnej regeneracji, w harmonii z naturą. Pokrowiec zapewnia naturalną regulację temperatury ciała w czasie snu. Dzianina posiada również świetne właściwości przejmowania i doprowadzania wilgoci oraz naturalną zdolność oddychalności pokrowca. Ecosphere Tencel posiada szlachetny wygląd, a także jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Posiada Certyfikat oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania w temperaturze do 60C.

 

  ACTIPRO - pokrowiec przeznaczony dla alergików z dodatkiem probiotyków, które minimalizują rozwój mikroorganizmów (roztoczy, bakterii, grzybów i pleśni). Probiotyki uniemożliwiają ich namnażanie, zapewniając czystość i świeżość materaca

Bamboo - pokrowiec  z naturalnych włókien bambusowych, delikatny i bardzo miły w dotyku. Świetnie chłonie wilgoć i bardzo szybko wysycha.

Medicott silverguard - Pokrowiec o znakomitych właściwościach antyalergicznych- specjalna powłoka silverguard / silverprotect chroni przed bakteriami i niweluje zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów. Pokrowiec pikowany dwustronnie ociepliną, z zamkiem błyskawicznym dookoła, z możliwością wielokrotnego prania w temperaturze do 60 ˚C

-

Informację o ewentualnej zmianie pokrowca , roszę wpisać w ,,komentarzu do zamówienia"

GWARANCJA 5 lat na wkład lateksowy

FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY, PROSTO OD PRODUCENTA

Producent: Janpol

DOSTAWA GRATIS!

Terminy realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji:
Produkty M&K Foam (Koło): 2-4 dni roboczych
Produkty Janpol: 8-12 dni roboczych
Produkty Hilding: 6-12 dni roboczych
Produkty Materasso: 6-10 dni roboczych
Produkty Sembella: 8-12 dni roboczych
Produkty Vitmat: 1-5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Demeter - lateksowy materac- Janpol

Demeter - lateksowy materac- Janpol


Demeter - średnio twardy materac lateksowy o 7 strefach twardości.  Dzięki wyjątkowej elastyczności jaką posiada lateks , doskonale dopasowuje się do ciała , gwarantując najwyższy komfort snu. Materac rehabilitacyjny.

5-lat gwarancji na wkład lateksowy

                               

30 innych produktów w tej samej kategorii: