materac Hevea Junior Max
search
 • materac Hevea Junior Max
 • Hevea Junior Max – materac lateksowy
 • Hevea Junior Max – materac lateksowy
 • Hevea Junior Max – materac lateksowy
 • Hevea Junior Max – materac lateksowy

Hevea Junior Max – materac lateksowy

1 043 zł
Rabat 13% na pierwszy materac Hevea
Kliknij i odbierz KOD RABATOWY (do wpisania w koszyku)

Hevea Junior jest dwustronnym materacem lateksowym przeznaczonym głównie dla dzieci i młodzieży. Materac dodatkowo jednostronnie obłożono 3 cm płytą innowacyjnego "chłodzącego" lateksu Ocean Blue. Wysokość materaca: ok. 14 cm.

Wymiary: 70x160
Pokrowiec: Aegis Natural Care
Ilość
Termin wysyłki: 2-8 dni roboczych.

Materac Hevea Junior Max to elastyczny i prozdrowotny materac, który dzięki zastosowaniu perforowanej płyty lateksowej (o grubości ok. 9-10 cm) o optymalnie dobranej gęstości zapewnia doskonałe wsparcie dla rozwijającego się organizmu dziecka. Materac charakteryzuje się jednostronnym pokryciem z lateksu Ocean Blue o grubości 3 cm, wzbogaconym o żel silikonowy, o właściwościach termoregulujących, który skutecznie absorbuje nadmiar wilgoci z otoczenia materaca. Dzięki temu zapobiega uczuciu spoconej i wilgotnej skóry, poprawiając mikroklimat i chroniąc przed rozwojem grzybów i pleśni. Materac lateksowy Junior Max przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży.

Co wyróżnia materac lateksowy Hevea Junior Max?

 • Trójstrefowa budowa: Płyta z pianki lateksowej perforowanej zapewnia zróżnicowane wsparcie dla różnych części ciała
 • Lateks Ocean Blue: 3 cm warstwa lateksu z żelem silikonowym, który aktywnie wchłania wilgoć, zapobiegając uczuciu spoconej skóry
 • Pokrowiec AEGIS: Antyalergiczny, bezzapachowy, odporny na pranie, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100
 • Wysokość: ok. 14 cm
 • Twardość: średnia
 • Materac dwustronny: tak
 • Gwarancja: 10 lat na wkład lateksowy, 2 lata na pokrowiec
 • Producent: Hevea

Hevea Junior Max

Konstrukcja materaca Junior Max obejmuje płyty z pianki lateksowej perforowanej 3-strefowej (dla szerokości 70 i 80 cm) oraz wzmocnioną strefą lędźwiową (od szerokości 90 cm), co zapewnia optymalne oparcie dla kręgosłupa. Warstwy materaca nie są klejone, co umożliwia zmianę stron pianek celem wydłużenia okresu użytkowania produktu.

Materac jest dostępny w różnych rozmiarach, w tym także nietypowych, co umożliwia idealne dopasowanie do większości łóżeczek i tapczanów dziecięcych i młodzieżowych oraz łóżek piętrowych. Zalecane jest, aby okresowo zmieniać strony materaca w ramie łóżka, zarówno wierzch/spód jak i głowa/nogi, aby zapewnić równomierne użytkowanie i dłuższą żywotność produktu.


Pokrowce


Pokrowiec Aegis Natural Care materaca wykonany jest z dzianiny pikowanej antyalergiczną włókniną klimatyzowaną. Zastosowanie technologii Aegis w pokrowcu nadaje mu funkcje ochronne i profilaktyczne, skutecznie działając selektywnie wobec niechcianych mikroorganizmów. Dzianina AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka i odporna na mycie oraz wielokrotne pranie, co umożliwia zachowanie wysokiej higieny. Materac można prać w temperaturze do 60°C, stosując programy dla dzianin delikatnych.

Opcjonalnie, materac lateksowy JUNIOR MAX dostępny jest również w pokrowcu Medica oraz Bamboo.

pokrowce


Materac Hevea Junior Max jest klasyfikowany jako wyrób medyczny klasy I. Wymagany jest stelaż szczebelkowy płaski lub elastyczny o rozstawie szczebelków 3-5 cm, co gwarantuje prawidłowe podparcie.WAŻNE!
Materac Hevea Junior Max jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)