Minako - materac kokosowo-lateksowy Tecomat
search
  • Minako - materac kokosowo-lateksowy Tecomat
  • Minako - materac kokosowo-lateksowy Tecomat

Minako - materac kokosowo-lateksowy Tecomat

268 zł

Kokosowo-lateksowy materac dziecięcy MINAKO. Połączenie płyty kokosu oraz płyty lateksu zapewnia dziecku właściwe podparcie każdej partii ciała. Właściwości kokosu i lateksu zapewnią dziecku spokojny i zdrowy sen w higienicznym środowisku wolnym od roztoczy, grzybów i pleśni.

Wymiary: 60x120
Ilość
Termin wysyłki: 2-7 dni roboczych.

Kokosowo-lateksowy materac dziecięcy Minako. Połączenie płyty kokosu oraz płyty lateksu zapewnia dziecku właściwe podparcie każdej partii ciała. Właściwości kokosu i lateksu zapewnią dziecku spokojny i zdrowy sen w higienicznym środowisku wolnym od roztoczy, grzybów i pleśni.

Płyta lateksowa posiada liczne otwory wentylujące, które umożliwiają właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, dzięki temu ogranicza się pocenie co wpływa jednocześnie na doskonałą higienę snu.

Minako lateksowo-kokosowy jest bardzo higienicznym materacem o długim okresie użytkowania, który będzie idealnym wyborem dla twojego dziecka.

Wkład:
płyta lateksowa
: 4 cm – wkład lateksowy 7-strefowy – elastyczne tworzywo reagujące na kształt ciała dziecka i zapewniające mu doskonałe podparcie oraz bezdźwiękowe użytkowanie. Liczne otwory wentylujące umożliwiające właściwą cyrkulację powietrza. Lateks jest produktem naturalnym i ekologicznym, nie powoduje alergii.

płyta kokosowa
: 3 cm - nie wydziela toksyn, jest produktem naturalnym i ekologicznym, nie powoduje alergii; eliminuje szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych; zapewnia antybakteryjne i antygrzybiczne środowisko

Pokrowiec:
pikowany owatą 100g/m2, która nadaje miękkość i sprężystość, zdejmowalny pokrowiec z możliwością prania w temp. 60°C. Wysokiej jakości dzianina (skład: 44% bawełny i 56% poliestru), posiadająca certyfikat Öko – Tex Standard 100

Materac dostępny w wymiarach: 60x120x8cm i 70x140x8cm

Producent oferuje możliwość przygotowania materaca pod każdy wymiar!

24 miesiące GWARANCJI

Nowy, oryginalnie zapakowany, prosto od porducenta!

  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)