Wodoodporny ochraniacz na materac Mollyflex
search
  • Wodoodporny ochraniacz na materac Mollyflex
  • 3 warstwy ochraniacza Mollyflex
  • Ochraniacz na materac - Mollyflex

Ochraniacz na materac - Mollyflex

270 zł

3-warstwowy, wodoodporny ochraniacz na materac marki Mollyflex - to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które chcą chronić swój materac przed przed zalaniem, wilgocią i plamami, zapewniając dłuższą żywotność materaca.

Wymiary: 80x200
Ilość
Termin wysyłki: 2-5 dni roboczych.

Wodoodporny ochraniacz na materac marki Mollyflex - to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które chcą chronić swój materac przed przed zalaniem, wilgocią i plamami, zapewniając dłuższą żywotność materaca. Ochraniacz na materace o wysokości do 30 cm.

Ochraniacz Mollyflex wyróżniają się 3-warstwową ochroną:

  1. Pierwsza z nich – wierzchnia – to specjalistyczna dzianina bawełniana, która "oddycha" zapewniając optymalną wentylację i mikroklimat zarówno w materacu, jak i samym ochraniaczu.
  2. Środkowa warstwa, czyli dedykowana membrana, która zapobiega przenikaniu płynów i wilgoci, co w efekcie przyczynia się do zachowania należytego komfortu podczas snu.
  3. Warstwa trzecia – spodnia – to również "oddychająca" dzianina bawełniana, naturalna i miękka w dotyku.

Zalety ochraniacza Mollyflex

Oddychający: Choć jest wodoodporny, ochraniacz Mollyflex jest wykonany z materiału, który pozwala na przepływ powietrza. Dzięki temu materac "oddycha" i nie gromadzi się w nim wilgoć ani ciepło.

Łatwość pielęgnacji: Ochraniacz można łatwo zdjąć i prać w pralce w temperaturze do 90°C, co ułatwia utrzymanie czystości i higieny materaca.

Elastyczne gumki: Ochraniacz Mollyflex wyposażony jest w elastyczne gumki narożne, które ułatwiają jego montaż na materacu i utrzymanie na właściwym miejscu.

Uniwersalność: Ochraniacz pasuje na różne rozmiary materaców, dzięki czemu jest uniwersalnym rozwiązaniem dla większości typów materaców.

Ochraniacz będzie odpowiedni na materace o wysokości do 30 cm.

WAŻNE: rozmiary pokrowca o długości powyżej 200 cm dostępne są na indywidualne zamówienie z terminem realizacji: 4-6 tyg.

  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)