• -20%
materac Hilding SALSA
search
 • materac Hilding SALSA
 • Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)
 • Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)
 • Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)
 • Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)
 • Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)
 • Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)

Salsa - materac termoelastyczny (Hilding)

1 579 zł
1 263 zł Zniżka 20%

Zapytaj na czacie o mega RABAT i kup taniej !!!

Materac SALSA marki Hilding - rdzeń materaca stanowi niezwykle plastyczna pianka Flexifoam. Górna warstwa pianki termoelastycznej Visco zapewnia najwyższy komfort wypoczynku.

Wymiary: 80x200
Pokrowiec: Tencel
Ilość
Termin wysyłki: 6-15 dni roboczych.

HIL_021_Piktogram-04.jpg

Komfortowa Salsa to jeden z najpopularniejszych materacy w Polsce. Rdzeń materaca Hilding SALSA stanowi niezwykle plastyczna pianka Flexifoam (14 cm). Pianka nadaje materacowi odpowiednią sztywność zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 stref twardości. Stanowi to dla Twojego kręgosłupa optymalną podstawę i rozłożenie różnych punktów nacisku, idealnie podpiera całe ciało. Dzięki temu Twój organizm podczas snu intensywnie się regeneruje, a Ty wstajesz wyspany i wypoczęty.

Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco (4,6 cm) jest dopełnieniem konstrukcji materaca zapewniając najwyższy komfort wypoczynku. Wyjątkowa miękkość i wrażenie otulenia zapewnione jest przez specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę  ciała i dopasowuje się do jego kształtu podczas snu. Materac Salsa dostępna jest w jednym z dwóch wysokiej klasy pokrowców (Velvet lub Tencel).

Charakterystyka materaca Hilding SALSA:

 • Wysokość materaca: ok 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
 • Twardość: twardy H3 (zalecany osobom o wadze powyżej 80 kg oraz dla par o dużej różnicy w wadze ciała)
 • Wkład: profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoealstyczna Visco o wys. 4,6 cm
 • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
 • Gwarancja: 15 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec
 • Producent: Hilding

budowa materaca SALSA

Salsa dostępna jest w dwóch pokrowcach:

Pokrowiec Tencel - antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają skóry i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

pokrowiec Tencel i Velvet

Wymiary materaca Hilding SALSA

Materac Salsa dostępny jest w rozmiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm. Na indywidualne zamówienie materac dostępny jest również w rozmiarze niestandardowym, np. 160x220, 200x200, 150x210, 145x190 cm. Rozmiary niestandardowe (na indywidualne zamówienie) dostępne są z dłuższym terminem realizacji: ok. 10-18 dni roboczych.

Materac Salsa dostarczana jest w formie fabrycznie zrolowanej. (Prosimy, aby po rozpakowaniu materaca pozostawić go na min. 48h na równej powierzchni, w celu całkowitego rozprostowania).


WAŻNE! Materac SALSA jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


infografika o materacu Salsa


Specyficzne kody

EAN13
5901595006840
  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)