poduszka Moontex Air Special
search
  • Moontex Air Special - poduszka Mollyflex
  • poduszka Moontex Air Special

Moontex Air Special - poduszka Mollyflex

325 zł
Ilość
Termin wysyłki: 2-5 dni roboczych.

Poduszka MOONTEX AIR – SPECIAL od Mollyflex: Kombinacja Ergonomii i Komfortu

Poduszka MOONTEX AIR SPECIAL marki Mollyflex to doskonały wybór dla osób poszukujących komfortu i wsparcia podczas snu. Wykonana z pianki Visco-Elastic Foam CASANOVA o gęstości 55 kg/m³, jest poduszką wyjątkową, która odznacza się ergonomią, funkcjonalnością i trwałością.

Niewątpliwie jednym z kluczowych atutów tego modelu jest jego ergonomiczny kształt. Poduszka MOONTEX AIR – SPECIAL ma obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę, co umożliwia jej idealne dopasowanie do kształtu głowy i szyi użytkownika. Dwa wałki o różnych wysokościach zapewniają stabilne wsparcie odcinka szyjnego, co jest szczególnie ważne dla osób, które często cierpią z powodu bólów szyi lub napięcia mięśni.

Poduszka MOONTEX AIR – SPECIAL charakteryzuje się także specjalnym perforowanym wnętrzem, które usprawnia wentylację poduszki i zwiększa jej elastyczność. Ta innowacyjna konstrukcja pozwala utrzymać poduszkę zawsze świeżą, zapewniając jednocześnie dodatkowy komfort użytkowania.

Wałki poduszki są dostosowane do budowy ciała, pozycji snu i twardości materaca, co pozwala na indywidualne dostosowanie poduszki do potrzeb każdego użytkownika. Poduszka MOONTEX AIR – SPECIAL jest nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna dla zdrowia. Jako produkt medyczny, posiada właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne, co przyczynia się do zdrowego i higienicznego snu.

Pokrowiec poduszki można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 30°C, co znacznie ułatwia jej utrzymanie w czystości.

Wymiary poduszki: 40 x 70 x 12/9 cm
Gwarancja: 5 lat


WAŻNE! Poduszka Mollyflex Moontex Air Special jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)