Materac Mollyflex Nuvola Lusso
search
  • Materac Mollyflex Nuvola Lusso
  • Nuvola Lusso - materac (Mollyflex)

Nuvola Lusso - materac (Mollyflex)

3 660 zł

Zapytaj na czacie o mega RABAT i kup taniej !!!

Mollyflex NUVOLA Lusso to komfortowy, wysokiej jakości materac termo-elastyczny, o średniej twardości (H2), o wysokości ok. 27 cm oraz z 10-letnią gwarancją na wkład materaca.

Wymiary: 80x200
Ilość
Termin wysyłki: 2-5 dni roboczych.

Materac NUVOLA Lusso włoskiej marki Mollyflex to materac idealny dla osób, które szukają najwyższego komfortu i wygody. Wykonany jest z trzech warstw wysokiej jakości pianek, które zapewnia doskonałą elastyczność i wsparcie dla kręgosłupa. Twardość: średnio-twardy. Gwarancja: 10 lat na wkład materaca. Wysokość: ok. 27 cm.

NUVOLA Lusso posiada górną warstwę z pianką termo-elastyczną Viscofoam Waterlily (tzw. pianka z pamięcią), która idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa. Dodatkowo materac Materac NUVOLA Lusso marki Mollyflex to doskonały wybór dla osób, które szukają wygodnego i zdrowego snu. Dodatkowo, wkład materac posiada dwie warstwy pianek wysoko-elastycznych Newlatex odpowiedzialnych za odpowiednią amortyzację.

Zastosowanie 3 warstw daje poczucie pełnego komfortu, a także sprawia, że jest odporny na deformowanie przy zachowaniu właściwej elastyczności. Implementacja innowacyjnej pianki Visco i-fo@m z kapsułkami żelowymi ochroni osobę śpiącą przed wahaniami temperatur.

Odpowiednia twardość materaca umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała, idealnie dopasowując się do jego kształtu, bez uczucia twardości czy zapadania się. Zarówno rdzeń materaca, jak i jego pokrowiec zostały zaprojektowane tak, by chronić użytkownika przed przegrzaniem, bólem oraz nieprzyjemnymi zapachami, jednocześnie dając mu uczucie świeżości i dobrze przespanej nocy.

Materac NUVOLA Lusso to materac o statusie wyrobu medycznego, certyfikowany w Unii Europejskiej, gwarantujący użytkownikom zdrowy i komfortowy sen. Zastosowanie sprawdzonych i bezpiecznych  materiałów w tym modelu może być poprawiać komfort, jakość snu, krążenie krwi oraz regenerację mięśni.

Warstwy wkładu materaca NUVOLA Lusso

  • Pianka Viscofoam Waterlily – 7,5 cm, gęstość 60 kg/m³, stabilność 2,0 kPa
  • Pianka Newlatex Puro – 7,5 cm, gęstość 30 kg/m³, stabilność 3,5 kPa
  • Pianka Newlatex wysokoelastyczna – 7 cm, gęstość 32 kg/m³, stabilność 3,9 kPa

Pokrowiec

Pokrowiec materaca NUVOLA Lusso został wykonany z wydajnego włókna celulozowego (wiskozy), które pochłania o 50% więcej wilgoci niż tradycyjna bawełna oraz znacznie szybciej odprowadza nadmierną wilgoć na zewnątrz. Dzięki takiemu zabiegowi mikroklimat materaca staje się korzystny w czasie snu. Dodatkową neutralizację wilgoci zapewnia pianka Polygel. Natomiast o prawidłową wentylację i optymalną temperaturę dba pianka Visco i-fo@m, która zawiera miliony żelowych mikrokapsułek PCM (ang. PCM – Phase-change material).


Wypełnienie pokrowca

  • Włókno celulozowe (wiskoza) – zapewnia znacznie wyższą chłonność wilgoci niż bawełna
  • Materiał 3D – dba o przewiewność materaca
  • Pianka Polygel 2 cm – skuteczne odprowadzanie wilgoci
  • Pianka Visco i-fo@m 2 cm z kapsułkami żelowymi PCM – regulacja temperatury, chłodzenie
  • Włókno antyalergiczne

Pokrowiec materaca można łatwo zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego. Aby zachować niezbędną czystość i higienę pokrowiec należy prać w temp. 30 °C.

Dostępne standardowe rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. Na indywidualne zamówienie materac może zostać wykonany na dowolny wymiar (do max 220 cm), np. 180x220, 155x210, 220x220 cm itp.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Standardowe rozmiary wysyłamy bezpośrednio z polskiego magazynu dystrybutora w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienia na rozmiary niestandardowe (w tym o długości/szerokości powyżej 200 cm) dostępne są na indywidualne zamówienie w terminie ok. 4-6 tygodni.WAŻNE! Materac NUVOLA LUSSO jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)