Materac Biogreen Copper H2
search
  • Materac Biogreen Copper H2
  • Materac Materasso Biogreen Copper H3 (twardy)

Biogreen Copper - materac (Materasso)

2 330 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 981 zł

BIOGREEN COPPER - innowacyjny materac marki Materasso. W materacu została zastosowana nowoczesna, termoelastyczna pianka VISCOPPER®, która wyprodukowana została z myślą o zmniejszeniu pola elektromagnetycznego w naszych sypialniach - wspomaga zdrowy i bezpieczny sen.

Wymiary: 80x200
Twardość: H2-do 80kg
Ilość
Termin wysyłki: 5-12 dni roboczych.

Komfortowy materac BIOGREEN COPPER marki Materasso o podwyższonej twardości. 23 wysokości. 5 lat gwarancji.

O każdej porze dnia i nocy człowiek narażony jest na działanie fal elektromagnetycznych, które emitowane są przez urządzenia, takie jak np. telefony komórkowe, telewizory, radia, linie energetyczne itp. Dlatego też, materac Biogreen Copper zbudowany został z myślą o wspieraniu zdrowego i komfortowego snu, w czasach kiedy żyjemy otoczeni falami elektromagnetycznymi. W materacu została zastosowana nowoczesna, termo-elastyczna pianka VISCOPPER®, która wyprodukowana została z myślą o zmniejszeniu pola elektromagnetycznego w naszych sypialniach - wspomaga zdrowy i bezpieczny sen. Innowacyjna piana zawiera trzy naturalne surowce: TURMALIN, MIEDŹ, GRAFIT oraz 50 naturalnych pierwiastków śladowych korzystnych dla zdrowia człowieka. VISCOPPPER® wykazuje również działanie bakteriobójcze - hamuje i niszczy bakterie, co pomaga w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny snu. Pianka  posiada wszystkie zalety pianek termo-elastycznych , czyli doskonałe dostosowanie do krzywizny ciała i idealne jego podparcie.

Dodatkowe warstwy wkładu materaca to nowoczesne piany wysokoelastyczne: Biogreen, Eliosofti Nightfly odpowiadają za odpowiednią sprężystość i wentylację materaca.

Rdzeń materaca Materasso Biogreen Copper wykonany jest z pianek:

  • termo-elastyczna piana Viscoppper ® o gęstości 50 kg/m3 - 3 cm;
  • naturalna wysoko-elastyczna pianka BIOGREEN H2 lub H3 - 7 cm;
  • włoska piana NIGHTFLY - 4 cm (występuje tylko w wersji H2)
  • piana ELIOCELL - 6 cm o gęstości 35 kg/m3 H3

Materac Biogreen Copper dostępny jest w wymiarach: 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm oraz w wymiarach niestandardowych (również o długości 220 cm).

POKROWIEC

Materac Biogreen Copper w standardzie wyposażony został w pokrowiec CARBON. Włókno węglowe zawarte w tkaninie tworzy dodatkową barierę przed zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi, które wnikają do wnętrz naszych domów. Spanie na materacu z włókna węglowego pozwala organizmowi na uwolnienie ładunków elektrostatycznych nagromadzonych w ciągu dnia. Pomaga to w głębszym i bardziej relaksującym śnie w zdrowym środowisku. Pokrowiec CARBON jest materiałem wyjątkowym pod wieloma względami - jest niezwykle wytrzymały, przyjemny w dotyku, przewiewny oraz ma unikalny wygląd. Zastosowanie zamka błyskawicznego na jego obwodzie daje możliwość zdjęcia i rozdzielenia pokrowca na dwie części. Nadaje się do prania w temperaturze 60 st. C.

Dostępne twardości:

  • H2 - średnio-twarda
  • H3 - twarda

Wysokość materaca: 23cm.
Gwarancja: 5 lat na wkład materaca.
Wysyła w 8-12 dni roboczych.
Producent: Materasso

  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)