Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Ostatnio przeglądaneSalsa - materac

New product

Materac rehabilitacyjny. Rdzeń materaca Salsa stanowi niezwykle plastyczna pianka Flexifoam. Pianka nadaje materacowi odpowiednią sztywność zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 stref twardości. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco  zapewnia najwyższy komfort wypoczynku.

Więcej szczegółów

1 059,00zł brutto

Więcej informacji

 

 

                                                                                                                                                                                                          

Materac rehabilitacyjny.

Rdzeń materaca Salsa stanowi niezwykle plastyczna pianka Flexifoam. Pianka nadaje materacowi odpowiednią sztywność

zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 stref twardości. Stanowi to dla Twojego kręgosłupa optymalną podstawę i rozłożenie różnych punktów nacisku , idealnie podpiera całe ciało. Dzięki temu Twój organizm podczas snu intensywnie się regeneruje, a Ty wstajesz wyspany i wypoczęty. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco jest dopełnieniem konstrukcji materaca zapewniając najwyższy komfort wypoczynku. Wyjętkowa miękkość i wrażenie otulenia zapewnione jest przez specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę  ciała i dopasowuje się do jego kształtu podczas snu . Materac dostępny jest w jednym z dwóch wysokiej klasy pokrowców.

Pokrowiec Tencel - antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają skóry i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.  • Wkład - profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoealstyczna Visco o wys. 4,6 cm.

  • Pokrowiec - Velvet lub Tencel

  • Wysokość materaca - ok 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).

Materac dostarczany jest w formie fabrycznie zrolowanej  . (Prosimy, aby po rozpakowaniu materaca pozostawić go na min. 24h na równej powierzchni, w celu całkowitego rozprostowania)                                Gwarancja – 15 lat na wkład materaca

Czas realizacji zamówienia ; 6-12 dni roboczych

                   NOWY , FABRYCZNIE ZAPAKOWANY - PROSTO OD PRODUCENTA!

Producent: Hilding

DOSTAWA GRATIS!

Terminy realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji:
Produkty M&K Foam (Koło): 2-4 dni roboczych
Produkty Janpol: 8-12 dni roboczych
Produkty Hilding: 6-12 dni roboczych
Produkty Materasso: 6-10 dni roboczych
Produkty Sembella: 8-12 dni roboczych
Produkty Vitmat: 1-5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Salsa - materac

Salsa - materac

Materac rehabilitacyjny. Rdzeń materaca Salsa stanowi niezwykle plastyczna pianka Flexifoam. Pianka nadaje materacowi odpowiednią sztywność zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 stref twardości. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco  zapewnia najwyższy komfort wypoczynku.

30 innych produktów w tej samej kategorii: