materac Viscogreen Lux
search
 • materac Viscogreen Lux
 • materac Viscogreen Lux H2
 • Viscogreen Lux Partner H2/H3
 • Viscogreen Lux - materac termoelastyczny Materasso
 • Viscogreen Lux H3

Viscogreen Lux - materac termoelastyczny Materasso

2 360 zł

Komfortowy materac Materasso VISCOGREEN LUX, którego wkład został wykonany z włoskiej pianki wyprodukowanej z dodatkiem naturalnego oleju rycynowego. 10 lat gwarancji. 3 wersje twardości.

Wymiary: 80x200
Twardość: H2
Ilość
Termin wysyłki: 5-12 dni roboczych.

Szukasz wysokiej jakości materaca zawierającego dużo naturalnych dodatków? Chcesz poprawić komfort swojego snu? Najlepszym rozwiązaniem, będzie dla Ciebie termo-elastyczny materac VISCOGREEN LUX marki Materasso.

Viscogreen Lux łączy w sobie wszystkie zalety materaca twardego i miękkiego. Jego solidna i stabilna podstawa jest wykonana z naturalnej włoskiej pianki Biogreen w twardości H2 lub H3. Stanowi porządne podparcie, dzięki czemu materac Viscogreen Lux, zapada się w niewielkim stopniu. Jest to szczególnie ważne dla osób o dużej wadze.

Górna warstwa materaca wykonana jest z termo-elastycznej pianki Viscogreen, dzięki czemu producent wyeliminował negatywne naciski zwrotne twardego podłoża na ciało użytkownika. Materiał doskonale adaptuje się do wszelkich naturalnych krzywizn ciała. Zapobiega to także niepożądanym odrętwieniom kończyn i efektywnie udrażnia układ krwionośny. 

materac Viscogreen Lux Materasso


Opis zastosowanych pianek w materacu Materasso Viscogreen Lux:

BIOGREEN - pianka jest przykładem, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami i odnawialnymi źródłami, jest też możliwe w produkcji materaców. To połączenie nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale zarazem wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce. Rośliny, z których jest produkowany, w trakcie wegetacji czerpią energię z ziemi i ze słońca, która następnie za pośrednictwem oleju, dostaje się do naszych materaców. Pianka BIOGREEN jest napuszczona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę materaca likwidując roztocza i bakterie. Zarazem nadaje materacowi charakterystyczny aromat, który jednak w krótkim czasie zwietrzeje.

VISCOGREEN - to jakościowa, włoska pianka termoelastyczna, wyprodukowana z naturalnego oleju rycynowego. W porównaniu ze standardowymi piankami visco, ta oferuje większy komfort i jest przyjaźniejsza dla środowiska. Pianka VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną pamięcią kształtów lepiej reaguje na zmiany temperatury i nacisku, dzięki czemu szybciej dostosowuje się do zmian pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.Materac VISCOGREEN LUX dostępny jest w trzech wersjach twardości:

 • H2 (średnio-twardy, zalecany osobom o wadze do 80-90 kg)
 • H3 (twardy, zalecany osobom o wadze powyżej 80-90 kg)
 • wersja partnerska H2/H3 (w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 i 200x200 - połowa materaca H2, druga połowa H3)

Wersje twardości w materacu Viscogreen Lux: H2, H3, partner

Charakterystyka materaca VISCOGREEN LUX:

 • twardość: średnio-twardy H2, twardy H3 lub wersja partnerska H2-H3
 • wysokość: 21 cm
 • wkład: pianka termoelastyczna Viscogreen + pianka wysokoelastyczna Biogreen
 • pokrowiec: Eucalyss - rozpinany, antyalergiczny, pikowany pianką termoelastyczną (z jednej strony)
 • gwarancja: 10 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec
 • producent: Materasso


Pokrowiec Eucalyss

Materac Viscogreen Lux wyposażony jest w zdejmowany, luksusowy pokrowiec Eucalyss. Eucalyss - luksusowa tkanina, przyjemna w dotyku, wykorzystywana przede wszystkim w wysokiej klasie materacach. Włókna pokrowca zawierają wyciąg z Eukaliptusa Citriodora, znanego środka antyseptycznego. Całkowita, naturalna antybakteryjność tej tkaniny to jedna z licznych jej zalet. Wspomaga leczenie ran, działa też jak inhalator przy chorobach układu oddechowego. Stąd jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie dla osób chorujących na astmę. Wyciąg z Eukaliptusa posiada też jeszcze jedną ważną zaletę, którą uwidacznia także pokrowiec Eucalyss. Jest to właściwość odstraszania dokuczliwych owadów, co potwierdziły badania w renomowanym laboratorium Anglet we Francji. Dla zwiększenia komfortu pokrowiec Eucalyss jest jednostronnie pikowany pianką visco. Pokrowiec w wersji z suwakiem jest zdejmowany i nadaje się do prania w 30 st. C (bez możliwości wirowania).

pokrowiec Eucaliss Visco 3DWymiary materaca

Materac Viscogreen Lux dostępny jest w rozmiarach standardowych: 70-90x200, 100x200, 110x200, 120x200, 130x200, 140x200, 150x200, 160x200, 170x200, 180x200, 190x200, 200x200 cm. Na indywidualne zamówienie materac dostępny jest również w rozmiarze niestandardowym, np. 180x220, 160x220, 150x210, 145x190 cm itp.

Materac dostarczany jest w formie fabrycznie zrolowanej. Prosimy, aby po rozpakowaniu materaca pozostawić materac na min. 48h na równej powierzchni, w celu całkowitego rozprostowania.


WAŻNE! Materac "Viscogreen Lux" jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (3)
Oceń