Visco Elastic Piramidal Shape - topper wewnętrzny Mollyflex
search
  • Visco Elastic Piramidal Shape - topper wewnętrzny Mollyflex

Visco Elastic Piramidal Shape - topper wewnętrzny Mollyflex

490 zł
Wymiary: 140x200
Ilość
Termin wysyłki: 2-5 dni roboczych.

Zainwestuj w komfort codziennego wypoczynku, wybierając wewnętrzny topper Visco Elastic Piramidal Shape od renomowanej włoskiej marki Mollyflex. Jest to wyjątkowy dodatek, który przemienia Twoją sypialnię w królestwo komfortu, dopasowując się do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Topper ten ma grubość około 3,5 cm, a wykonany jest z miękkiej pianki Visco Elastic Piramidal Shape o gęstości 45 kg/m³. Pianka ta znakomicie dopasowuje się do kształtu ciała, rozkładając ciężar równomiernie, co skutkuje redukcją nacisku na ciało. Niezależnie od tego, czy śpisz samotnie, czy w duecie, każde ruchy są doskonale amortyzowane, co zapewnia nieprzerwany, głęboki sen.

Kluczową korzyścią tego toppera jest wyraźna poprawa jakości snu, którą poczujesz już po pierwszej nocy. Dzięki lepszemu rozkładowi ciężaru, układ krążenia działa efektywniej, co przekłada się na większy relaks i regenerację organizmu. Poczuć możesz się zrelaksowanym i wypoczętym, gotowym na nowe wyzwania każdego nowego dnia.

Topper wewnętrzny Visco Elastic Piramidal Shape pasuje do materaców MollyFlex takich jak SPLENDID Comfort, NUVOLA Lusso, czy ARGENTO Therapy. Twój materac jest za twardy? - dzięki topperowi nadasz mu więcej miękkości i komfortu. Topper Visco Elastic Piramidal Shape umieszcza się pod pokrowcem materaca. Topper wewnętrzny nie zawiera pokrowca.


Topper wewnętrzny Visco Elastic Piramidal Shape jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


  Bezpieczne płatności

Płatność przy odbiorze, szybka płatność elektroniczna lub przelew.

  Dostawa gratis!

Dostawa kurierska wliczona jest w cenę produktów.

  Masz 28 dni na zwrot produktu

14 dni na odstąpienie od umowy + 14 dni na odesłanie produktu.

Komentarze (0)