Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Ostatnio przeglądane


Nuta - materac kieszeniowo-lateksowy Zobacz większe

Nuta - materac kieszeniowo-lateksowy

New product

NUTA - jest propozycją materaca kieszeniowo-lateksowego, w którym zastosowano nowatorską na polskim rynku technologie Hi-Low, opracowaną przez amerykańską firmę Leggett&Platt.

Więcej szczegółów

1 735,00zł brutto

Więcej informacji

 

NUTA - jest propozycją materaca kieszeniowo-lateksowego, w którym zastosowano nowatorską na polskim rynku technologie Hi-Low, opracowaną przez amerykańską firmę Leggett&Platt.

Specjalne 7-strefowe sprężyny to dwa pionowe, niezależne stopnie sprężystości o zróżnicowanej wysokości. Wyższe sprężyny łagodnie przenoszą ciężar naszego ciała na materac, a niższa warstwa stopniowo przyjmuje pełne obciążenie.

Płyty lateksowe umieszczone po obu stronach wkładu kieszeniowego są przyjazne dla skóry i dróg oddechowych, ograniczając jednocześnie rozwój roztoczy.

  • Materac o dwóch stopniach twardości: od miękki do średnio twardy
  • 7-strefowy
  • Wysokość materaca: 21 cm
  • Wysokość sprężyn: na przemian - 15 cm i 11 cm
  • Wysokość warstwy lateksowej: 2x2 cm
  • Pokrowiec 
    SHENERGY PREMIUM
    Shenergy Premium, to przeszyty złotą nicią, wysokiej jakości materiał o niepowtarzalnym wyglądzie stosowany jako dzianina wierzchnia materaca. Zastosowanie opatentowanego systemu powoduje, iż zawiera w swoich włóknach ujemnie naładowane jony - aniony (-). Aktywne czynniki pokrowca Shenergy Premium przenikają przez prześcieradło oraz piżamę i docierają do ciała ludzkiego. Aniony kierują się do dodatnio naładowanych kationów (+) i neutralizują je. Kationy (+) mają wpływ na nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu objawiające się m.in. stresem, bezsennością czy artretyzmem.

 

Bez dopłaty możliwość zamiany pokrowca standardowego na pokrowiec ;

  

Argan Oil – włókno pokrowca zawiera mikrokapsułki z olejem arganowym bogatym w witaminę E , kwas ferulowy i inne antyoksydanty. Dzianina jest naturalnym źródłem energii , posiada właściwości nawilżające , korzystnie działające na organizm człowieka. Pokrowiec rozpinany na zamek błyskawiczny. Możliwość prania w temp. do 60 st. C. Tkanina posiada certyfikat EOKO-TEX Standard 100.

                        

 Biaxial - pokrowiec wykonany z dzianiny , która posiada właściwości rozciągania się i powrotu do pierwotnego kształtu . dzięki temu pokrowiec idealnie dopasowuje się do ciała wraz z wkładem materaca. Wyjątkowy wzór i kompozycja kolorów to jego dodatkowe atuty , a jego struktura 3D daje efekt delikatnego masażu.. Pokrowiec rozpinany na zamek błyskawiczny , można prać w temp. do 30 st. C.

SMARTCEL CLIMA - pokrowiec posiadający wspaniałe właściwości reagowania na zmiany temp. ciała oraz utrzymania jej stałego poziomu w czasie snu. Podczas snu, nadmierna ilość ciepła jest wydalana z organizmu i magazynowana w pokrowcu do momentu, aż temperatura ciała się obniży i ciepło zostanie oddane ciału. Umożliwia to regeneracyjny i relaksujący sen. Pokrowiec Smartcel Clima swoje termoregulujące właściwości zawdzięcza specjalnej substancji zastosowanej w tkaninie, której cechy charakterystyczne można porównać do parafiny. Pod wpływem ciepła specjalna substancja przechodzi do stanu ciekłego magazynując ciepła, natomiast podczas spadania temperatury, tężeje oddając je. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100 i można go prac w temperaturze do 60C.


   ECOSPHERE TENCEL - dzianina pokrowca Ecosphere Tencel została wykonana z włókien, które podlegają pełnej regeneracji, w harmonii z naturą. Pokrowiec zapewnia naturalną regulację temperatury ciała w czasie snu. Dzianina posiada również świetne właściwości przejmowania i doprowadzania wilgoci oraz naturalną zdolność oddychalności pokrowca. Ecosphere Tencel posiada szlachetny wygląd, a także jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Posiada Certyfikat oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania w temperaturze do 60C.

    

SENSOLUTION –pokrowiec z możliwością prania do 95 stopni. Świetnie absorbuje wilgoć z ciała, szybko schnie. Odporny na zabrudzenia, przyjemny i delikatny w dotyku. Działanie antystatyczne zwiększa komfort wypoczynku. Tkanina w pełni ekologiczna.

 

  ACTIPRO - pokrowiec przeznaczony dla alergików z dodatkiem probiotyków, które minimalizują rozwój mikroorganizmów (roztoczy, bakterii, grzybów i pleśni). Probiotyki uniemożliwiają ich namnażanie, zapewniając czystość i świeżość materaca

Bamboo - pokrowiec  z naturalnych włókien bambusowych, delikatny i bardzo miły w dotyku. Świetnie chłonie wilgoć i bardzo szybko wysycha.

Medicott silverguard - Pokrowiec o znakomitych właściwościach antyalergicznych- specjalna powłoka silverguard / silverprotect chroni przed bakteriami i niweluje zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów. Pokrowiec pikowany dwustronnie ociepliną, z zamkiem błyskawicznym dookoła, z możliwością wielokrotnego prania w temperaturze do 60 ˚C

-

Wysokość materaca ; ok. 21 cm

Twardość ; średnia 6/10

10-LETNIA GWARANCJA NA WKŁAD MATERACA

Producent: Janpol

DOSTAWA GRATIS!

Terminy realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji:
Produkty M&K Foam (Koło): 2-4 dni roboczych
Produkty Janpol: 8-12 dni roboczych
Produkty Hilding: 6-12 dni roboczych
Produkty Materasso: 6-10 dni roboczych
Produkty Sembella: 8-12 dni roboczych
Produkty Vitmat: 1-5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Nuta - materac kieszeniowo-lateksowy

Nuta - materac kieszeniowo-lateksowy

NUTA - jest propozycją materaca kieszeniowo-lateksowego, w którym zastosowano nowatorską na polskim rynku technologie Hi-Low, opracowaną przez amerykańską firmę Leggett&Platt.

30 innych produktów w tej samej kategorii: