Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Ostatnio przeglądaneSULTAN termopur - materac termoelastyczny 7-strefowy

New product

SULTAN termopur jest materacem termoelastycznym. Materac posiada 7 stref twardości. W produkcji wkładu wykorzystano wysokiej jakości materały takie jak piankę termoelastyczną Lazy Foam, naturalną piankę BIOGREEN oraz lateks. Antyalergiczny!  

Więcej szczegółów

1 412,00zł brutto

Więcej informacji

SULTAN termopur jest materacem termoelastycznym. Materac posiada 7 stref twardości. W produkcji wkładu wykorzystano wysokiej jakości materały takie jak piankę termoelastyczną Lazy Foam, naturalną piankę BIOGREEN oraz lateks. Antyalergiczny!

Materac posiada również właściwości rehabilitacyjne.

Materac wyposażono w rozpinany pokrowiec BAMBOO. W ofercie dostępne są także inne pokrowce, opisane poniżej.

Wkład materaca:
BIOGREEN
- pianka jest przykładem, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami i odnawialnymi źródłami, jest też możliwe w produkcji materaców. To połączenie nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale zarazem wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce. Rośliny, z których jest produkowany, w trakcie wegetacji czerpią energię z ziemi i ze słońca, która następnie za pośrednictwem oleju, dostaje się do naszych materaców. Pianka BIOGREEN jest napuszczona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę materaca likwidując roztocza i bakterie. Zarazem nadaje materacowi charakterystyczny aromat, który jednak w krótkim czasie zwietrzeje.

LATEKS
- Pianka wykonana z kauczuku. Ze względu na elastyczność a przede wszystkim zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres czasu lateks stał się też wzorem dla rozwoju HR-pianek pod względem elastyczności. Doskonałe właściwości pianki lateksowej przejawiają się najlepiej w kombinacji ze stelażem listwowym.

Dane techniczne:
zdejmowany pokrowiec BAMBOO, pikowany z włóknem klimatyzującym – gramatura 300 g/m2;
termoelastyczna pianka; komfortowa, formowana pianka naturalna BIOGREEN;
przewiewna płyta lateksowa;
zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny

Materac Sultan termopur:
wysokość: 19 cm,
twardość: 3/5,
obciążenie: do 110 kg,

Materac dostępny w pokrowcach (za dopłatą):

Eucalyss - to materiał materacowy ze 100 % naturalnym wyciągiem z eukaliptusa citriodora, posiada znakomite właściwości odstraszania dokuczliwych owadów, przede wszystkim komarów. Testy, którym był poddawany w renomowanym laboratorium anglet we Francji jednoznacznie wykazały jego efektywność. Materac w takim pokrowcu wytworzy w państwa sypialni „STREFĘ BEZ LATANIA“. Dla uzyskania jeszcze większego komfortu matriał jest przeszywany warstwą leniwej pianki. Jest dostarczany w dwóch wykonaniach – podstawowym bez suwaka i z suwakiem zdejmowanym oraz z materiałem 3D.

Soya - Nowa tkanina pokrowcowa przyjazna dla środowiska. Jest uzyskiwana z wytłoczonych ziaren soi, które są produktem ubocznym pozostałym po produkcji oleju sojowego. Jest trwałym, bardzo odpornym i miękkim włóknem, bardzo odpornym i jedwabiście miękkim o właściwościach przypominających kaszmir. Soja posiada antybakteryjne, pochłania do 99,8 % promieniowania UV i redukuje niepożądany elektromagnetyczny smog produkowany przez sprzęt gospodarstwa domowego. Można prać w 60 °C. Pokrowiec soya jest produkowany jedynie w rozmiarach 200 x 90, 200 x 80 cm. U innch rozmiarów jest stosowany pokrowiec LYOCELL.

Aloe Vera - zawiera przeważnie enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które bardzo pozytywnie wpływają na skórę i wzmacniają relaksacyjne działanie snu. Temperatura prania do 60 °C. Można zamówić do wszystkich typów materaców.

RÉVA
- tkanina o atrakcyjej strukturze spełniająca wszystkie wymagania stawiane pokryciom higienicznym i antyalergicznym z możliwością prania w 60 °C. Tkanina jest antyalergiczna, przyjemna w dotyku stanowi też barierę która nie pozwala na wytworzenie się roztoczom i bakteriom. Poprawia odprowadzanie wilgoci ciała, dzięki czemu poprawia higienę materaca.

Silver - Tkanina pokrowcowa ze specjalnym opracowaniem silver protect, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec materaca jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość niebezpiecznych mikroorganizmów i bakterii o 90 %. Dlatego też jest zalecany dla alergików. Działanie warstwy antymikrobialnej zostało otestowane i sprawdzone. Oprócz profilaktyki powstawania pleśni posiada również właściwość ograniczania wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Można prać w temperaturze 60 °C.

Carbon - elastyczny materiał o wysokiej podatności, znakomicie uwypukla właściwość materaca. Dlatego jest stosowany do materaców z pianką wysokoelastyczną. W strukturze materiału zastosowano włókno karbonowe zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym. Jest antykurzowy, chroni przed działaniem stref geopatogennych, neutralizuje smog elektromagnetyczny. Włókno karbonowe posiada właściwości niespieralne i jest odporne na działanie mechaniczne. W boku pokrowca jest wszyty materiał 3D, który służy do maksymalnego odprowadzania wilgoci z jądra materaca. Można prać w temperaturze 60 °C.

Bamboo - to tkanina materacowa wykonana z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliesteru. Ten nowo powstały materiał jest przyjazny dla środowiska i posiada znakomite właściwości nadające się do zastosowania w materacach. Jest jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku. BAMBOO w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy i nie gniecie się. Można prać w temperaturze 60 °C.

Lyocell - materiał, którego właściwości są preferowane do proukcji materacy. Włókno wysokiej jakości dzięki któremu materiał jest aksamitnie delikatny, dobrze zachowuje kształt i sprawia wrażenie luksusowego. LYOCELL jest 100 % produktem naturalnym, którego bazę tworzy celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie, dzięki czemu gwarantuje wysoką higienę materaca. Materiał jest antybakteryjny naturalnie. Pokrowiec bocznej części materaca został wytworzony w połączeniu z 3D materiałem i lyocellem, dla poprawienia klimatyzacji jego jądra. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze 60 °C.

Materac dostępny jest w rozmiarach: 70-90x200, 100x200, 110x200, 120x200, 130x200, 140x200, 150x200, 160x200, 170x200, 180x200, 190x200, 200x200.

---

GWARANCJA - 6 lat!

FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY, PROSTO OD PRODUCENTA

Producent: Materasso

DOSTAWA GRATIS!

Terminy realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji:
Produkty M&K Foam (Koło): 2-4 dni roboczych
Produkty Janpol: 8-12 dni roboczych
Produkty Hilding: 6-12 dni roboczych
Produkty Materasso: 6-10 dni roboczych
Produkty Sembella: 8-12 dni roboczych
Produkty Vitmat: 1-5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

SULTAN termopur - materac termoelastyczny 7-strefowy

SULTAN termopur - materac termoelastyczny 7-strefowy

SULTAN termopur jest materacem termoelastycznym. Materac posiada 7 stref twardości. W produkcji wkładu wykorzystano wysokiej jakości materały takie jak piankę termoelastyczną Lazy Foam, naturalną piankę BIOGREEN oraz lateks. Antyalergiczny!  

30 innych produktów w tej samej kategorii: