Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zakupy na raty - Santander

Ostatnio przeglądaneUranos - Materac dziecięcy

New product

Materac sprężynowo-piankowo-kokosowy o dwóch stronach: średnio twardej i twardej. Wkład materaca Uranos stanowią sprężyny typu bonnell (8 cm) obłożone po jednej stroniepłytą kokosową a po drugiej płytą z pianki poliuretanowej.

Więcej szczegółów

311,00zł brutto

Więcej informacji

Materac Uranos sprężynowo-piankowo-kokosowy o dwóch stronach: średnio twardej i twardej.

Wkład:
sprężyny typu bonnell (8 cm) obłożone po jednej stronie płytą kokosową o grubości 2 cm, a po drugiej stronie płytą z pianki poliuretanowej o grubości 2 cm.

Pokrowiec:
tkanina frotte pikowana obustronnie ociepliną; możliwość prania w temp. do 60°C. Tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100.

Materac Uranos:
Typ: sprężynowo-piankowo-kokosowy,
Twardość: średni,
Wysokość: ok. 14 cm,

POKROWCE DODATKOWE:

SEACELL - pokrowiec Seacell wykonano z dzianiny bawełnianej z dodatkiem alg morskich. Za sprawą alg obecnych we włóknach celulozowych uwalniane są dobroczynne działania witamin, minerałów, węglowodanów oraz aminokwasów pod wpływem temperatury. Dzięki temu na naszą skórę oddziaływają wszystkie składniki zawarte w pokrowcu Seacell. Tkanina Seacell posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania w temp. do 60C.

 

MEDICOTT SILVERGUARD - pokrowiec z dzianiny bawełnianej, polecany w szczególności dla alergików. W Medicott Silverguard zastosowano srebrne nitki, gwarantując tym samym pełną ochronę przed szkodliwym działaniem bakterii oraz niweluje niekorzystne zapachy związane z rozwojem drobnoustrojów. Medicott Silverguard utrzymuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu. System Silverguard w pełni współgra z naturalną florą bakteryjną skóry człowieka. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60C.

ALOE VERA - pokrowiec zawiera wyciąg z aloesu, który zwany był niegdyś "źródłem młodości". Podczas snu wszystkie składniki wyciągu, takie jak enzymy, sole mineralne, witaminy wnikają w głąb skóry pielęgnując ją i działając tym samym regenerująco. Zawartość olejku w pokrowcu wystarcza na około 5 prań pokrowca. Dzianina Aloe Vera posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania do 60C.

 

STRESSFREE - pokrowiec wykonany z dzianiny, która posiada właściwości odprowadzania ładunków elektrycznych nagromadzonych na ciele użytkownika. Dzięki pokrowcowi Stressfree osoby szczególnie wrażliwe będą spały głębiej, spokojniej oraz bez stresu. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60C.

 

SMARTCEL CLIMA - pokrowiec posiadający wspaniałe właściwości reagowania na zmiany temp. ciała oraz utrzymania jej stałego poziomu w czasie snu. Podczas snu, nadmierna ilość ciepła jest wydalana z organizmu i magazynowana w pokrowcu do momentu, aż temperatura ciała się obniży i ciepło zostanie oddane ciału. Umożliwia to regeneracyjny i relaksujący sen. Pokrowiec Smartcel Clima swoje termoregulujące właściwości zawdzięcza specjalnej substancji zastosowanej w tkaninie, której cechy charakterystyczne można porównać do parafiny. Pod wpływem ciepła specjalna substancja przechodzi do stanu ciekłego magazynując ciepła, natomiast podczas spadania temperatury, tężeje oddając je. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100 i można go prac w temperaturze do 60C.

ECOSPHERE TENCEL - dzianina pokrowca Ecosphere Tencel została wykonana z włókien, które podlegają pełnej regeneracji, w harmonii z naturą. Pokrowiec zapewnia naturalną regulację temperatury ciała w czasie snu. Dzianina posiada również świetne właściwości przejmowania i doprowadzania wilgoci oraz naturalną zdolność oddychalności pokrowca. Ecosphere Tencel posiada szlachetny wygląd, a także jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Posiada Certyfikat oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania w temperaturze do 60C.

 

---

NA MATERAC UDZIELANA JEST 24-MIESIĘCZNA GWARANCJA

Producent: Janpol

DOSTAWA GRATIS!

Terminy realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji:
Produkty M&K Foam (Koło): 2-4 dni roboczych
Produkty Janpol: 8-12 dni roboczych
Produkty Hilding: 6-12 dni roboczych
Produkty Materasso: 6-10 dni roboczych
Produkty Sembella: 8-12 dni roboczych
Produkty Vitmat: 1-5 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Uranos - Materac dziecięcy

Uranos - Materac dziecięcy

Materac sprężynowo-piankowo-kokosowy o dwóch stronach: średnio twardej i twardej. Wkład materaca Uranos stanowią sprężyny typu bonnell (8 cm) obłożone po jednej stroniepłytą kokosową a po drugiej płytą z pianki poliuretanowej.

17 innych produktów w tej samej kategorii: