Promocje

Informacje

Płacę przez PayU


Andromeda - materac kieszeniowy

Nowy


  Wkład materaca Andromeda stanowią sprężyny (typ kieszeniowy ok. 500/m2  – multipocket – 7 strefowy) . Sprężyny obłożone są obustronnie płytami lateksowymi o grubości 2 cm. Jest to materac rehabilitacyjny. Po obu stronach materaca komplet uchwytów i wentylator.

Więcej szczegółów

871,00zł

Wkład materaca stanowią sprężyny (typ kieszeniowy ok. 500/m2 – multipocket – 7 strefowy) obłożony obustronnie płytami lateksowymi o grubości 2 cm.

Pokrowiec:
lato/zima
wykonany z tkaniny żakardowej, pikowany z jednej strony bawełną, a po drugiej owczą wełną.
Po obu stronach materaca komplet uchwytów i wentylator. Wysokość: ok. 19,5 cm

Zalety:
MATERAC REHABILITACYJNY
.
Płyty lateksowe nie wchłaniają kurzu i alergenów.
Strona z bawełną doskonale „oddycha” latem.
Strona z owczą wełną stwarza uczucie ciepła i poprawia krążenie.
Tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100.
Szczególnie polecany ze stelażami nie regulowanymi.

Opcje:
Dostępny w wersjach: H2 (dla osób o wadze poniżej 80kg) i H3 (dla osób o wadze powyżej 80kg).

Bez dopłaty możliwość zamówienia zamiast materaca w pokrowcu standardowym materaca w pokrowcu frotte (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.

Za dopłatą możliwość zamówienia zamiast materaca w pokrowcu standardowym materaca w pokrowcu aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub coolmax (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.

POKROWCE DODATKOWE:

SEACELL - pokrowiec Seacell wykonano z dzianiny bawełnianej z dodatkiem alg morskich. Za sprawą alg obecnych we włóknach celulozowych uwalniane są dobroczynne działania witamin, minerałów, węglowodanów oraz aminokwasów pod wpływem temperatury. Dzięki temu na naszą skórę oddziaływają wszystkie składniki zawarte w pokrowcu Seacell. Tkanina Seacell posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania w temp. do 60C.

 

MEDICOTT SILVERGUARD - pokrowiec z dzianiny bawełnianej, polecany w szczególności dla alergików. W Medicott Silverguard zastosowano srebrne nitki, gwarantując tym samym pełną ochronę przed szkodliwym działaniem bakterii oraz niweluje niekorzystne zapachy związane z rozwojem drobnoustrojów. Medicott Silverguard utrzymuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu. System Silverguard w pełni współgra z naturalną florą bakteryjną skóry człowieka. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60C.

ALOE VERA - pokrowiec zawiera wyciąg z aloesu, który zwany był niegdyś "źródłem młodości". Podczas snu wszystkie składniki wyciągu, takie jak enzymy, sole mineralne, witaminy wnikają w głąb skóry pielęgnując ją i działając tym samym regenerująco. Zawartość olejku w pokrowcu wystarcza na około 5 prań pokrowca. Dzianina Aloe Vera posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania do 60C.

STRESSFREE - pokrowiec wykonany z dzianiny, która posiada właściwości odprowadzania ładunków elektrycznych nagromadzonych na ciele użytkownika. Dzięki pokrowcowi Stressfree osoby szczególnie wrażliwe będą spały głębiej, spokojniej oraz bez stresu. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60C.SMARTCEL CLIMA - pokrowiec posiadający wspaniałe właściwości reagowania na zmiany temp. ciała oraz utrzymania jej stałego poziomu w czasie snu. Podczas snu, nadmierna ilość ciepła jest wydalana z organizmu i magazynowana w pokrowcu do momentu, aż temperatura ciała się obniży i ciepło zostanie oddane ciału. Umożliwia to regeneracyjny i relaksujący sen. Pokrowiec Smartcel Clima swoje termoregulujące właściwości zawdzięcza specjalnej substancji zastosowanej w tkaninie, której cechy charakterystyczne można porównać do parafiny. Pod wpływem ciepła specjalna substancja przechodzi do stanu ciekłego magazynując ciepła, natomiast podczas spadania temperatury, tężeje oddając je. Pokrowiec posiada Certyfikat Oeko-Tex 100 i można go prac w temperaturze do 60C.

ECOSPHERE TENCEL - dzianina pokrowca Ecosphere Tencel została wykonana z włókien, które podlegają pełnej regeneracji, w harmonii z naturą. Pokrowiec zapewnia naturalną regulację temperatury ciała w czasie snu. Dzianina posiada również świetne właściwości przejmowania i doprowadzania wilgoci oraz naturalną zdolność oddychalności pokrowca. Ecosphere Tencel posiada szlachetny wygląd, a także jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Posiada Certyfikat oeko-Tex 100. Pokrowiec posiada możliwość prania w temperaturze do 60C.

 

 

Napisz opinię

Andromeda - materac kieszeniowy

Andromeda - materac kieszeniowy


  Wkład materaca Andromeda stanowią sprężyny (typ kieszeniowy ok. 500/m2  – multipocket – 7 strefowy) . Sprężyny obłożone są obustronnie płytami lateksowymi o grubości 2 cm. Jest to materac rehabilitacyjny. Po obu stronach materaca komplet uchwytów i wentylator.

Napisz opinię
DOSTAWA GRATIS. Czas realizacji zamówienia: 3-16 dni roboczych (zależny od stanów magazynowych).


Zobacz wszystkie produkty producenta:

Janpol

29 innych produktów